ślub

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Skrzypce na weselu mają szansę być wspaniałym pomysłem ofertą

Ślub w plenerze
Autor: F. D. Richards
Źródło: http://www.flickr.com
Powinniśmy pomyśleć o czymś mało spotykanym. Gdy chcemy posiadać świadomość, że nasz ślub będzie niesamowity i będzie powodem do miłych wspomnieć, to powinniśmy się namyślić nad dodatkami, których na zazwyczaj się nie spotyka na takich ceremoniach.

Rola muzycznej oprawy na weselu, czyli co wybrać, żeby jak najlepiej zabawić gości

Bukiet ślubny, kompozycja zimowa
Autor: Weselni Paparazzi
Źródło: abcslubu.pl
Ślub to okres wielomiesięczny przygotowań, załatwienia wielu spraw no i rzecz jasna niemałych kosztów. Duża część młodych par zaczyna od zarezerwowania odpowiedniej sali weselnej. Jej wielkość powinna być dobrana do ilości gości, których będzie się chciało zaprosić, jeżeli sala będzie zbyt pojemna, to w pewnej chwili może się okazać, że weselnicy gdzieś się rozejdą i trudno będzie ich zebrać z powrotem. Sporo par młodych wybierając salę kieruje się opiniami znajomych, ale powinno się samodzielnie także sprawdzić, jak wygląda obsługa, dekoracje i przede wszystkim jedzenie.

Dźwiękowe rozkosze - zespół na wesele

Otoczenie stolicy Dolnego Śląska jest wielce atrakcyjne architektonicznie. Już samo miasto Wrocław jest fascynującym grodem obfitującym w przepiękne budynki, również zakątki jak ze sztychów i świadczące o bogactwie niegdysiejszych i współczesnych społeczności wrocławskich. Identycznie jest z całym Dolnym Śląskiem, województwem owianym tajemnicą ale też bardzo ładnym.

Muzyczne rozrywki - jaka oprawa?

oprawa muzyczna
Autor: goatling
Źródło: http://www.flickr.com
Sąsiedztwo miasta Wrocławia jest to super ciekawe architektonicznie. Samo miasto Wrocław jest urzekającym grodem obfitującym w przepiękne perły architektury, również zakątki wyjęte ze średniowiecza i znamionujące bogactwo niegdysiejszych i dzisiejszych mieszkańców miasta. Identycznie jest z tą częścią Polski, regionem owianym tajemnicą ale również bardzo urokliwym.

Eleganckie zaproszenia weselne

Autor: Wonderbox Pologne
Decyzja o wyborze zaproszeń ślubnych stanowi coś więcej niż tylko poinformowanie gości o tym kto, kiedy, gdzie i dlaczego. Oryginalne zaproszenia ślubne muszą dać osobom zaproszonym wyobrażenie czego mogą się spodziewać po planowanej uroczystości. Jeśli zdecydowaliście się wziąć ślub i macie wyobrażenie jak ten specjalny dzień powinien wyglądać, już dziś zastanówcie się nad wyborem zaproszeń na ślub dostosowując ich formę do planowanej uroczystości.