Najważniejsze informacje jakie dotyczą portalu tv.pl, na jakim umieszczony jest aktualny program telewizyjny.

Funkcjonując jako portal tv.pl od kilku już lat udowadniamy, że podchodzimy kompetentnie do informowania użytkowników sieci w temacie tego, co mogą zobaczyć w telewizorze. Na portalu można odnaleźć programy telewizyjne aż do 165 stacji tv. Program odświeżamy parę razy w ciągu dnia dzięki czemu osoby z niego korzystające posiadają gwarancję, że są ze wszystkim na bieżąco. Niebezpodstawnie wobec tego jesteśmy chętnie wybieranym programem wirtualnym w Internecie.


oglądanie telewizji
Autor: JKehoe_Photos
Źródło: http://www.flickr.com
I mimo że na przestrzeni lat powstało mnóstwo portali konkurencyjnych to nadal jesteśmy w czołówce. Każdy bez wyjątku użytkownik jest świadomy, iż będziemy mieć do zaproponowania o wiele więcej aniżeli tylko ramówkę dnia. Ten program tv jaki jest u Nas udostępniony odwołuje się do szczególnie znanych stacji. Przy każdym z programów da się wyszukać opis, co pozwoli widzom określić, czego będą mogli się spodziewać. Zamieszczamy wiele szczegółowych wiadomości, a przy tym polecamy programy, które warto zobaczyć w konkretnym dniu. Poza tym, da się u Nas sprawdzić wcześniej, co będzie w najbliższym czasie pokazywane na różnych stacjach. Nie ma potrzeby już kupować gazet z programem, by dowiedzieć się co zobaczyć i o czym są określone programy. Należąca do Nas witryna utworzona jest na sposób intuicyjny, a więc nikt nie będzie miał problemów z jej obsługiwaniem. W osobnej zakładce stworzyliśmy pełną listę programów i wystarczy zdecydować się na przykładowy, aby obeznać się z tym, co okazja będzie zobaczyć w najbliższym czasie. Poza tym, można również w specjalnej przeglądarce znaleźć interesujące użytkowników programy. Zapraszamy na witrynę www.tv.pl.


pilot
Autor: Rugby Streaming
Źródło: http://www.flickr.com
Takie najistotniejsze informacje dotyczące portalu tv.pl, na jakim umieszczony jest bieżący rozkład telewizyjny pokazują, że od kilku już lat wykazujemy się profesjonalizmem. Internauci mogą mieć pewność, iż będą na bieżąco z tym, co poleci w konkretnym momencie w telewizorze. Szczególnie, iż ciągle rozszerzamy zakres kanałów. Na stronie można zestawić ze sobą parę programów, by wiedzieć, który spośród ulubionych zobaczyć, a czego są powtórki. W dodatku, internauci mogą indywidualnie ustawić kanały w takiej kolejności, aby dokładnie przeglądać ulubione stacje. Tym samym, mogą stworzyć swój panel. Wystarczy przechodzić do zakładki „Moje tv.pl”. Panel jest bez przerwy usprawniany, co powoduje, iż ma znacznie więcej wielbicieli.