Gry rpg oraz inne to znakomita rozrywka na długie godziny.

Jednym z najmocniej rozwijających się działów z branży rozrywki multimedialnej są gry na komputer. Corocznie wydawane są dziesiątki nowych tytułów, na które czekają miliony graczy na calutkim świecie. Jeszcze większą popularnością cieszą się owe gry, które stanowią kontynuację znanych i cenionych tytułów.


gry
Autor: Miłosz Gracz
Źródło: http://www.flickr.com
Tego typu gry posiadają wielu zagorzałych miłośników, którzy nierzadko potrafią oczekiwać wiele lat na nowiutką część ich ukochanej strategii, gry rpg (http://www.wcograc.pl/tag=rpg) lub także gry finansowej albo symulatora pociągu. Najbardziej znane tytuły posiadają już wyrobioną markę a ich fani mogą sporo wybaczyć producentom, nawet gdy niekiedy w grze pojawią się błędy koncert (sprawdź naszą propozycję) niedociągnięcia. Czasami bardziej jest ważny sam klimat lub rozmach fabuły, jak na przykład w takich grach jak Diablo, Age of Empires lub też mnóstwo razy nagradzany polski Wiedźmin, który składa się z już trzech części oraz sprzedał się w nakładzie setek milionów kopii, co jest ogromnym sukcesem na skalę światową.

Co ważne, w tej elektronicznej rozrywce każdy odnajdzie coś dla siebie. Kiedy jesteśmy wielbicielami strategii, to mamy możliwość przebierać w tytułach, które przeniosą nas do starożytności albo czasów I Wojny Światowej, czy też będziemy mogli dowodzić dywizjami robotów i mechów na nieznanej planecie, której mieszkańcy zagrażają Ziemi.

Natomiast jeśli preferujemy auta i kochamy oglądać wyścigi Formuły 1 koncert (sprawdź tu) inne rajdy, to zawsze mamy możliwość znaleźć tytuły, które w bardzo realistyczny sposób odwzorują wszystkie samochody, drogi a także sposób jazdy samochodów, za kierownicą których usiądziemy.


gry
Autor: Miłosz Gracz
Źródło: http://www.flickr.com
Obok tego rodzaju tradycyjnych tytułów w branży gier wyścigowych albo bijatyk, są jeszcze różnorodne tytuły, które wydane zostały stosunkowo niedawno. Tzw. symulatory to grupa gier, których celem jest jak najwierniejsze odwzorowanie sposobów działania danego auta, firmy albo też na przykład gospodarstwa rolnego. Obok tych bardziej zaawansowanych, są też gry łatwiejsze, lecz nie mniej wciągające. Czasami są to tak świetne tytuły, iż nawet owe gry, które są wyższej jakości graficznie a także fabularnie, nie bywają w stanie przebić ich popularnością. Zwyczajne platformówki, łatwa gra free aqua zoo (http://www.wcograc.pl/free-aqua-zoo) a nawet zwyczajne układanie klocków, może wciągnąć na długie godziny.
Archiviato in: