Inspiracje karnawałowe

Rozpoczął się czas balów karnawałowych w szkołach, a nawet żłobkach. Bale przebierańców sprawiają niemało uciechy najmłodszym, i zarazem nieco pracy ich rodzicom, których obowiązkiem będzie uszycie, bądź wyszukanie wykoncypowanego przez ich malucha stroju.
Jakie przebrania karnawałowe dla dzieci?Idei na tego rodzaju stroje dzieciom nie brak. Jest to duża radość dla malucha który w tym jednym momencie może poczuć się jak przykładowo bohater z ulubionej bajeczki. Przebranie malucha może wpłynąć na to, jak będzie się czuło na balu. Nierzadko się zdarza, że maluch, jak aktor, zaczyna zachowywać się, czy nawet doznawać analogicznych emocji co postać, za którą został przebrany. Jeśli chodzi o przebranie na bal przebierańców mamy kilka opcji: można go zakupić, pożyczyć czy też wykonać samemu. Z tego ostatniego wespół z naszą latoroślą możemy zrobić wspaniałą zabawę. Dla najmłodszych poleca się przebrania zwierząt. Miękkie, komfortowe, łatwo się zakładają oraz bez kłopotu zdejmują. Nie potrzeba zaraz inwestować w całościowy kostium, wystarczy kupić pewien charakterystyczny detal, przykładowo uszy zająca bądź skrzydła pszczółki i do tego ubrać potomka w dobrane kolorystycznie ciuszki. Większość dziewczynek uwielbia karnawałowe przebieranki. Niektóre chcą błyszczeć na balu jako księżniczek, inne wolą być wielkimi czarodziejkami bądź eterycznymi motylami.
stroje karnawałowe
Autor: Visit Tuscany
Źródło: http://www.flickr.com
Może tym razem królewna stanie się kowbojką? Dla młodych panów natomiast karnawałowy bal to sposobność, żeby wcielić się w ukochanego bohatera obrazu filmowego lub baśni. Spiderman, a może pirat z Karaibów? Chłopiec może być też królem, rycerzem, czy wampirem!

Kostiumy karnawałowe - dobry wybór dla dzieci
Pomysłów będzie bez liku. Dalsze atrakcyjne, całkiem łatwe w wykonaniu przebrania karnawałowe dla dzieci to: królewna, czarodziejka, czarnoksiężnik, muchomorek, Indianka, duszek, zajączek bądź pszczółka, a także wiele innych. Wszystko jest uzależnione od pomysłowości malucha i przedsiębiorczości rodzicieli. Ograniczeniem jest wyłącznie nasza fantazja.
Kiedy ubiór już gotowy zostaje pomyśleć o pysznych zakąskach, napojach a także skocznej muzyce, i setna zabawa zapewniona. Bal karnawałowy to idealna okazji do wykazania się kreatywnością jak też do wspólnej frajdy rodziców, maluchów i nauczycieli którzy częstokroć są realizatorami takich imprez.
Więcej informacjiLink
Archiviato in: