Miłość internetowa

Czy w internecie można spotkać miłość życia? Zdecydowanie tak, co potwierdzają statystyki i...udane związki. W obecnych czasach co ósma para w Europie poznaje się właśnie w sieci. W Polsce już co siódmy polski internauta korzysta z portali randkowych, poszukując miłości swojego życia. Czy warto logować się na tego typu serwisach?


kobieta korzysta z konta internetowego
Autor: Helen Penjam
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście, albowiem poznawanie potencjalnej Miłości w sieci to wielka przygoda. To my decydujemy jakie cechy musi mieć osoba, z którą chcemy się związać. Możemy korzystać z wyszukiwarki, przeglądać profile, prowadzić rozmowy z wieloma osobami, flirtować, lub od razu umówić się kimś w tzw. realu. Tempo znajomości zależy jedynie od nas. W znalezieniu miłości, nawet odległość nie ma znaczenia! Możemy zauroczyć się się w osobie mieszkającej pięć domów dalej, możemy w osobie mieszkającej w Anglii.

Coraz częściej słyszymy o związkach osób różnych narodowości, w dzisiejszych czasach jest to właściwie na porządku dziennym. A że polskie kobiety potrafią docenić wartości moralne i rodzinne, potrafią się znakomicie realizować zarówno w żony, jak i kobiety pracującej – nie zaskakuje informacja, że cieszą się tak doskonałą opinią w świecie. Toteż warto skorzystać z szansy i zostać użytkownikiem portalu. Przecież nie mamy nic do stracenia, możemy jedynie zyskać to co najważniejsze w życiu – miłość.

Zanim stworzymy profil na portalach typu: randki przez internet, rozważmy jakie mamy wymagania wobec potencjalnego partnera. Zgadza się, ustawianie wysokiej poprzeczki jak wiemy nie ma sensu, gdyż miłość jest ślepa, ale plan posiadać warto. Wypisując swoje pasje czy oczekiwania wobec życia zawężamy obszar poszukiwań.


laptop
Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy jesteśmy rozważnymi osobami i szukamy statecznego partnera na pewno nie dogadamy się z osobą szukającej jedynie przygody. Wszyscy potrafimy określić jakie cechy powinien wykazać jego wymarzony ukochany, więc warto sprawdzać profile pod tym kątem. Warto mieć na uwadze jednak, że nie ma ludzi idealnych nie przesadzajmy więc z metrową listą oczekiwań. Należy poznawać, szukać, a miłość z całą pewnością przyjdzie.