Świat gier wciąga, lecz czy każdego?

Żyjemy w czasach, gdy do internetu dostęp mają w zasadzie wszyscy ludzie. Z tego powodu żyje się nam wszystkim o wiele łatwiej, jakby szybciej i przyjemniej. Z pewnością poza używaniem sieci do opłacania rachunków, umawiania się na potkania czy planowania wycieczek, skupiamy się w niej również i na tym, by dostarczyła nam innego rodzaju rozrywki.
Wiedźmin, gra komputerowa
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Z tego też powodu coraz więcej z nas zaczyna w internecie grać. No i świat gier wciąga, gdyż nie da się ukryć – z czym wielu się zgodzi - że kiedy raz spróbujemy, to nie można przestać grać. Tego rodzaju forma rozrywki odpręża, wzmacnia koncentrację i sprawia, że przenosimy się w inny wymiar bez wychodzenia z domu. Skoro zatem w sprzedaży pojawiły się takie nowinki jak angry birds stella pop, czy również rozchwytywane call of duty: black ops iii, to czy mamy liczyć na to, że będą one jedynie powielaniem starych schematów czy czymś całkiem nowym i zaskakującym?

Testerzy gier przyznają, że wiele jest takich produkcji, które nie gwarantują nic nowego, poza grafiką. Prawda jest jednak taka, że ci najbardziej szanowani producenci wiedzą, że by gracz chciał poświęcić swój czas na gry, to muszą być one najzwyczajniej w świecie ciekawe, dobre i pasować do wymagań większości prawdziwych zwolenników gier. Jeśli nie mamy czasu, aby samemu spróbować wszystkich nowości, to wybierzmy z nich tylko te, które testerzy wyraźnie polecają. W ten sposób takie nowinki, jak angry birds stella pop, czy wspomniane call of duty: black ops iii nie przejdą nam koło nosa. Nie da się ukryć, że świat gier komputerowych to przestrzeń, gdzie można wiele odkryć, gdzie można się świetnie bawić i dzięki której można „odpłynąć” w zupełnie nieznany nam świat.
przykładowa gra na przeglądarkę
Autor: Lee Green
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli więc i my sami chcemy sprawdzić, jak to jest, to bierzmy pod uwagę przede wszystkim rankingi profesjonalnych testerów gier, którzy skrupulatnie je opisują sugerując nam tym samym, co powinniśmy brać pod uwagę przy wyborze danej gry. Jak najbardziej nie pożałujemy, jeżeli już teraz przeanalizujemy, co nowego w internecie piszczy i na co dobrze będzie zawiesić oko. Tym sposobem nic, co jest godne zagrania, nie umknie naszej uwadze!