Incentive - jedynie dla dużych firm? Wyjazdy motywacyjne

Incentive - to nie dla każdego zrozumiałe pojęcie, które określa pewne narzędzie firmowe polegające na organizowaniu imprez wyjazdowych dla pracowników, mających na celu zintegrowanie zespołu, zmotywowanie do intensywniejszej pracy. Zatem to nic innego jak popularne wyjazdy integracyjne.
Utarło się przekonanie, że takie wyjazdy dla pracowników organizowane są wyłącznie przez wielkie korporacje i duże firmy. A to kłamstwo! Przy minimalnym zaangażowaniu można wykorzystywać wyjazdy także w małej firmie mając do dyspozycji niewielki budżet.

Wyprawy firmowe - jak zorganizować?Incentive zniechęca odrobinę właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Uznają, że ta przyjemność wymaga znacznych nakładów finansowych. Zgadza się, wyjazdy integracyjne wymagają finansowania, ale nie musi to być pokaźna kwota. Można wszakże planować bliskie eventy integracyjne, niekoniecznie do popularnych miejsc. Wszystko zależne jest od pomysłów.

Organizować samemu czy zlecać?

Autor: Hotel Mercure Kasprowy Karpacz
Incentive to narzędzie, którym zainteresowało się wiele koncernów proponujących obsługę firm w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Możemy wobec tego bez problemu zlecić organizację wyjazdu firmie zewnętrznej. Co trzeba zrobić, to wklepać w wyszukiwarkę odpowiednie hasło, np. „imprezy firmowe Wrocław” i otrzymamy długą listę serwisów, które wszystkim się zajmą. Właściwe kierowanie zapytań do Google'a pozwoli efektywnie znaleźć najsolidniejsze firmy. Takie, które oferują incentive w pełnym zakresie. Nie tylko planują wyjazdy motywacyjne (jak np. na narty: http://orlica.pl/narty/narty-czechy), ale i obsługa podróży służbowych nie jest im obca.

Zlecając przygotowanie naszego biznesowego eventu dobrej i sprawdzonej firmie mamy gwarancję, że dostaniemy w efekcie usługę na najwyższym poziomie. A gdy nasi pracownicy będą się wyśmienicie bawić, mile spędzą czas we własnym gronie, zaoferujemy im ciekawą aktywność - na przykład park linowy, czy kręgle - wtedy będziemy liczyć na ich lojalność i motywację do pracy.Współpracujący team jest kluczem do sukcesu. A incentive to narzędzie, które umożliwi nam to osiągnąć.