W przypadku kiedy rozmyślasz o egzotycznych wyjazdach, ale nie zamierzasz przepłacić, szukaj wycieczek także poza granicami kraju

Orientalne wakacje marzą się większości osób – wszak któż czasami nie chciałby zbiec od stresów i zmartwień, aby poleżeć na pięknej plaży, wysłuchiwać szumu fal oraz popijać drinka z barwną parasolką? Tego typu wyjazdy mieszczą się teraz w zasięgu ręki, gdyż biura turystyczne oferują coraz ciekawsze wycieczki w piękne rejony świata. Wystarczy zgromadzić niezbędne środki i będzie można ruszyć na spotkanie z przygodą!


Nie powinno się przepłacać
wakacje w Tajlandii
Autor: VnGrijl
Źródło: http://www.flickr.com

Nie sposób zaprzeczyć, że egzotyczne wycieczki, które proponują tak bajkowe oraz ciekawe możliwości zaplanowania odpoczynku, nie zaliczają się do tanich. Jednakże nie znaczy to, że należy przepłacać za ten luksus. Nim wykupi się określoną wycieczkę, trzeba porównać ceny w różnych biurach turystycznych, żeby wybrać najbardziej korzystną ofertę. A jeżeli takiej nie znajdziemy, ponieważ wszystkie dostępne wydadzą nam się zbyt kosztowne, mamy szansę próbować zaplanować wyjazd od naszych zachodnich sąsiadów. Tamtejsze biura turystyczne oferują liczne ciekawe możliwości wyjazdów, a lotniska obsługują dalsze lub bliższe połączenia.

Kuba z Niemiec? To możliwe!
W ostatnich latach znacznym wzięciem u turystów z Polski oraz Europy może poszczycić się Kuba. Wyspa odznacza się niepowtarzalnym klimatem – ci, którzy tam przybywają, są zgodni, że w tym miejscu czas stoi w miejscu. Wycieczka na Kubę z pewnością nie będzie tania, dla licznych podróżnych to nazbyt wielki koszt. Niemniej czasem opłaca się poszukać tańszej alternatywy wyjazdu u naszych zachodnich sąsiadów. Istnieje sporo ewentualności, aby dotrzeć na wyspę. Z Niemiec lata dużo więcej samolotów w rejony Ameryki Południowej i Karaibów, z kolei tamtejsze biura podróży proponują ciekawe wycieczki w tamtych rejonach kuli ziemskiej.


Tajlandia z Niemiec może wyjść taniej
Kuba
Autor: Gareth Williams
Źródło: http://www.flickr.com

Podobnym zainteresowaniem u turystów cieszy się Tajlandia. To teraz jeden z najpopularniejszych kierunków turystycznych. Może Cię też zainteresować: Tajlandia z Niemiec tanio. Także ta wycieczka nie zalicza się do tanich, ale podobnie jak w sytuacji Kuby, można poszukać bardziej ekonomicznych opcji wyjazdów zza niemieckiej granicy. Tajlandia oferuje doskonałe okoliczności do wypoczynku. To kraj zróżnicowany oraz bogaty po kątem kultury oraz pięknych miejsc. Na dodatek zapewnia idealne warunki do pływania, opalania się oraz nurkowania, czyli tego, po co wyjeżdża się na urlop.