Co ma wspólnego lato z oświetleniem scenicznym

I wreszcie nastało wyczekiwane lato, zdajemy się mówić, kiedy poczujemy pierwsze, cieplejsze dni. Skończyła się długa zima, nie musimy już codziennie rano wyciągać z szafy grubych kurtek, rękawiczek i nakryć głowy, w końcu dzień jest o wiele dłuższy, więc i można wyjść na dwór lub posiedzieć na kocyku do nocy. Lato to również czas na letnie plenerowe eventy, a w ostatnich latach mamy ich w Polsce sporo.

Co najważniejsze, są bardzo ciekawe. Każdy bywalec znajdzie zgodnego ze swoimi zainteresowaniami. Odeszły czasy Sopotu i Opola, jedynych dużych imprez, które – nie da się ukryć – skupiały w sobie zawsze te same składowe, trochę chały, trochę oczywistości, trochę utartych kawałków, które wszyscy znamy… Nie zapominajmy, że jest jeszcze Przystanek Woodstock, bardzo dobra impreza, na której jednak z racji darmowego wejścia może znaleźć się każdy. Co to koncert (polecamy tłumaczenie symultaniczne warszawa)? A to nie oto chyba chodzi. Oczywiście, fajnie jak impreza jest darmowa i że można się z różnymi ludźmi pobawić jednakże ostatnio mamy wysyp płatnych festiwali na wysokim poziomie. To że zapłacić za wejście powoduje, że nie ma na nich przypadkowychludzi, są zaś te, które przybywają na nie przede wszystkim dla muzyki zgodnej z ich upodobaniami.
koncert
Autor: BL4CK_K1N6
Źródło: http://www.flickr.com
Przybywają na tego typu festiwale osoby z różnych stron. Pragną obejrzeć swoje ulubione zespoły, a dodatkowo zabawić się świetnie. Organizatorzy starają się zapewnić bardzo wysoki poziom, zarówno pod kątem muzyki, jak i wrażeń wzrokowych. Oświetlenie sceniczne czy scenografia eventowa jest z roku na rok na coraz wyższym poziomie, jest na tyle nieźle, iż bez problemu nasze imprezy dorównują tym zagranicznym. Podobnie sprawa się ma z nagłośnieniem.Sprawdza się ono od lat, chociaż raz było lepiej, raz trochę gorzej, ale niestety wynajem nagłośnienia nie jest kwestią prostą. Trzeba poznać się na danejmarce, żeby korzystać w przyszłości z jej usług. Najczęściej spotykamy ogłoszenia wynajem nagłośnienia Warszawa, jednakowoż można tego typu usługi znaleźć również w różnych innych, często mniejszych miejscowościach.

Bardzo znane letnie festiwale, to: Opene’er Festiwal w Gdyni, OFF Katowice, Orange Festiwal w Warszawie, Selektor Festiwal w Warszawie, Nowa Muzyka w Katowicach i wiele innych. Podczas każdego z nich przedstawiana jest inna muzyka, lecz również jednocześnie każdy z nich przedstawia równy poziom już od bardzo długiego czasu.
Archiviato in: