Gry komputerowe to prawdziwa porcja wartej zapamiętania rozrywki. A jakie gry są najlepsze? Które szczerze polecamy?

Istnieją takiego typu gry, które mogą cieszyć się ciągłą popularnością odchwili ich pojawienie się na świecie. Sukcesu tego rodzaju rozrywek trzeba doszukiwać się zwłaszcza w ich dostępności. Wytwórcy takich gier gwarantują dostęp do swoich wytworów niemal całkowicie za darmo, dodatkowo nie będą wymagały one instalowania jakichkolwiek kolejnych aplikacji. Tak więc wymagania jakie musimy spełnić, by stworzyć własną przygodę z grami internetowymi są niewielkie – zbierają się do posiadania przeglądarki i połączenia z siecią.Jakiego typu to gry? Naturalnie gry przeglądarkowe.
sprawdź więcej
Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
Nie mamy żadnych bardziej znaczących wahań przed szansą spotkania się z zawrotną liczbą grających z całego świata podczas doskonałej zabawy. Gry przeglądarkowe grają ważną rolę w życiu zatrudnionych i dzieci chodzących do szkoły, która uprzyjemnia sobie czas spędzony poza domem budując swoje osady czy grane przez siebie postacie.

Istnieją gry modne i lubiane, które po prostu możemy polecić. Taką rozgrywką jest bez wątpienia Clash of Swords. To krajowa produkcja, rozgrywana w przeglądarce gra MMORPG. Rozgrywka odbywa się w krainie fantasy, a gracz wciela się w przedstawiciela jednej z sześciu ras, by wziąć udział w niekończącej się wojnie między Paktem Światłości, a Ligą Cienia (sprawdź dodatkowe informacje).

Gry komputerowe
Autor: krisguy
Źródło: http://www.flickr.com
Gra przypomina trochę już zapomniane Bitefight, czy niektóre gry tworzone metodą flash, które znaleźć można online. Gra skupia się na walce PvP, pomiędzy postacią bohatera sterowaną przez gracza, a jego przeciwnikiem, za którym może stać sztuczna inteligencja, albo inny gracz. Gracz rozpoczyna swoją misję z Clash of Swords od wybrania jednej z sześciu ras (człowiek, elf, krasnolud, nieumarły, minotaur, bądź ork), wybranie jej płci, a następnie klasy postaci, z której możliwy wybór to wojownik, mag, lub łucznik. Adekwatnie jak w większości gier online, gra zapewnia możliwość poznania jej aspektów poprzez zrobienie kilkunastu nieskomplikowanych zadań, za które otrzymasz cenne nagrody.