Ważne nowinki w sprawie elektroniki oraz gier komputerowych

Przeglądając obecne nowinki połączone z elektroniką, grami komputerowymi czy telefonami komórkowymi zdołamy zauważyć, że obecnie pojawiło się multum nowych ciekawych informacji. Jedną z nich na pewno jest to, że potwierdzono informacje o tym, że pozostanie wydany titanfall 2 nie tylko dla xboksa. Bezspornie jest to zachwycająca nowina dla osób, jakie posiadają PlayStation lub Xbox albo ochoczo zagraliby w tą grę na PC-cie.

Konsola Xbox
Autor: Tom Wood
Źródło: http://www.flickr.com
Już dzisiaj specjalnie wyznaczone zespoły pracują nad nowatorskim sequelem przeznaczonym na inne nośniki. Pasjonaci gier w tematyce horrorów znajdą również dla siebie top 10 horrorow na pc. W Necie możemy znaleźć multum recenzji najlepszych gier dla wielbicieli dreszczyki grozy, pośród najpopularniejszy porównań pojawiły się takie gry, jak choćby Alan Wake, Amnesia, Silent Hill 2, na dodatek w czołowej dziesiątce sporo osób wymienia też takie gry, jak na przykład Dead Space, Penumbra lub Bioshock. Rzecz jasna porównań najlepszych gier w klimacie horrorów znajdziemy w dzisiejszych czasach multum, tym bardziej, że każdy gracz kieruje się naturalnie własnymi upodobaniami w tej kwestii - http://www.ekspert.ceneo.pl/titanfall-2-nie-tylko-dla-xboksa.Pośród interesujących nowinek pojawiły się również najświeższe wieści na temat nowego, nowatorskiego systemu Windows 10 (klik!) przeznaczonego na smartfony. Na pewno wszystko co nalezy wiedziec o windows 10 to to, iż system ten jest o wiele prostszy w obsłudze oraz o wiele niezwyklej efektywny. Zainstalowanie nowego systemu niewątpliwie sprawi, że smartfon zacznie działać prędzej, dlatego jest to niesłychanie dobre rozwiązanie dla telefonów, jakie regularnie się zacinają.
Interfejs jest łatwy w użytkowaniu i bardzo przejrzysty. W nowiuteńkim systemie pojawiło się niemało fascynujących nowości, między innymi bardziej klarowny kalendarz oraz Outlook. Windows 10 oferuje także nowiutkie, przebudowane mapy. To jedynie kilka ciekawostek o których powiedzieliśmy, jednakże na pewno warto samodzielnie przetestować nowy system Windows 10 oraz zobaczyć które rzeczy uległy zmianie.