Przystanek Woodstock jako występy, lecz także seria przedsięwzięć

Przystanek Woodstock 2016 odbędzie się tradycyjnie w Kostrzynie nad Odrą. Historia największego polskiego festiwalu liczy już przeszło 20 lat. Organizatorem Festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, jaka owym letnim koncertem pragnie podziękować wszelkim wolontariuszom i osobom wspomagającym jej styczniowe, finałowe działalności.

Przystanek Woodstock to nie wyłącznie przedstawienia, lecz również seria działań towarzyszących, warsztaty, spotkania z ludźmi kultury, polityki, mediów, również wiele odrębnych. Osoby, jakie przybywają na festiwal, cenią sobie niepowtarzalny nastrój przedsięwzięcia. Ciężko o drugie takie wydarzenie w całej Europie. Na każdym Przystanku Woodstock występuje kilkadziesiąt zespołów z Polski i świata. Od kilkunastu lat Fundacja organizuje przesłuchanie chętnych grup, jakie chcą zaprezentować się przed dużą publiką.Bezpieczeństwo tej imprezy oparte jest o Pokojowy Patrol, to znaczy gromadę wolontariuszy, fachową ochronę, również policję, która zajmuje się przypadkami łamania prawa. Przystanek Woodstock to najbezpieczniejsza impreza masowa w Kraju. Masa przeróżnych ludzi spotka się ze sobą, mieszka w jednym punkcie, wspólnie się bawi- nasza strona. Każdego roku Policja zatwierdza, że przy tak obszernej widowni osobliwością jest tak niewielka ilość zgłoszeń dotyczących agresji.

Teczka na ramię
Autor: César
Źródło: http://www.flickr.com
By pojechać na taki festiwal, koniecznie należy się w coś spakować. Torby podróżne muszą być przede wszystkim lekkie, przestronne, jednak trwałe. Nawet względnie tania torba może być dobra pod zastrzeżeniem, że będzie wykonana z trwałych surowców. Malutkie walizki sprawdzą się jako podręczny bagaż, jaki wolno zabrać ze sobą wszędzie. Średnie i obszerne walizki to podejście odpowiednie na dłuższe wyjazdy. Wskazane jest, żeby w środku ukrywały się kolejne kieszonki zapinane na zamek, jakie pomieszczą drobne przedmioty. Nadzwyczaj wygodną opcją jest możność przeobrażenia małej torby na plecak za pomocą zewnętrznych szelek. Nowoczesne walizki są coraz to lżejsze i bardziej odporne na defekty dzięki wykorzystywaniu zaawansowanych technologicznie materiałów. Szczegóły znajdziesz na stronie Ceneo. Rozpiętość cenowa dostępnych na rynku toreb jest niezwykle spora.
Archiviato in: