Bieszczady uwodzą wczasowiczów górskimi terenami, energicznym odpoczynkiem czy też pięknymi i wspaniałymi widokami

Bieszczady to jeden z zachwycających obszarów nie tylko Kraju ale i Europy. W związku z tym jeśli potrzebujemy doskonale wypocząć wystarczy udać się w urocze Bieszczady i tam zamieszkać w cudownym domku wczasowym.

Domek choć wygląda na nieduży to jest bardzo funkcjonalny i bardzo komfortowy. Są położone w lokalizacjach, gdzie chętnie przyjeżdża się na przykład na wzniesieniach, nad strumieniem, rzeką, przy lesie, na łące z dala od huku, ulic oraz tłumów (przekonaj się).

Bieszczady
Autor: Pawel
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to swoista oaza relaksu, gdzie z radością przybywamy, nawet w najzimniejsze mroźne czasy. Dla m.in. kilkuosobowej rodziny domek z dużym salonem z TV czy też kominkiem, wygodną, rozkładaną sofą oraz ogromnym jadalnym stołem to wyśmienita oferta bieszczadzkich kwater. Taras także stanowi nieodzowny detal wyposażenia domku. Wolno wieczorami czy o poranku popijać kawę podpatrując naturę oraz pasące się obok na pobliskiej łące owce. Domki Bieszczady mają kuchnię z kompletnym wyposażeniem między innymi chłodziarką, mikrofalówką, czajnikiem, garnkami, naczyniami i sztućcami.Powinna także być niezbędna łazienka z prysznicem i ustępem. To wszystko mniej więcej jest na dole, a na górze lub poddaszu są pokoje sypialne z komfortowymi łóżkami, nocnymi szafkami, komodą oraz balkonem, gdzie rozciąga się cudny krajobraz na panoramę gór. Góry są ślicznym punktem na wypoczynek. Pełno tu czystego powietrza, zwierzaków, leśnych terenów, strumyków górzystych pełnych ryb. Podróżnicy ożywiani są do czynnego wypoczynku na łonie przyrody. Przy domkach są miejsca na biesiadowanie przy ognisku, dzieci mogą bujać się na huśtawkach, czy też bawić się w piaskownicy. Wszyscy czują się dobrze oraz bezpiecznie. Ceny są małe, a nastrój wspaniały, że ochoczo się tu powraca (zobacz stronę).

Domki Bieszczady to bombowa baza wypadowa dla turystów. Kontakt z przyrodą, lasy, jeziora i górska kraina to wszystko zdziała, iż wypoczynek będzie szampańskim doznaniem oraz z ochotą będziemy wracać w te śliczne obszary.