Dostęp do najlepszej muzy jest nieograniczony

Pewnie wszyscy miłośnicy muzyki są wyczuleni nie tylko na dźwięk, ale naturalnie również na zwykły obraz. A więc jeśli ktoś na ten przykład uwielbia Ich Troje albo Asgeira, chce również obejrzeć sobie koncert - najkorzystniej ten na żywo, ale trudno nie zauważyć, że w większości przypadków taka możliwość nie istnieje.

Koncert
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Dobrze, iż stosunkowo łatwo o to, aby choćby muzyka klasyczna i opera koncerty na dvd/blu-ray nareszcie zostały przez nas spokojnie obejrzane. Chociażby dlatego, że już od 9 lat funkcjonuje na świecie Youtube, aktualnie to usługa w koszyku firmy Google...Sympatycznie, że całkowicie za darmo miłośnicy muzyki mają okazję rzucić okiem na metal koncerty na dvd/blu-ray, etc (słuchaj muzyki w doskonałej jakości: koncerty muzyki metalowej). To świetnie, że w wielu przypadkach typowy meloman wreszcie ma możliwość wczuć się w niezwykły klimat zamierzchłych lat. No wiadomo: i tak niesamowicie trudno poczuć aż tak niesamowity klimat jak na żywo, ale trzeba polubić to co się ma, innego wyjścia tak naprawdę nie mamy. Trudno tak naprawdę sądzić, iż na tym świecie istnieje jakakolwiek sprawiedliwość. Byłoby świetnie gdybyśmy każdego tygodnia jeździli na koncerty, ale to nierealne.

Youtube to dobry serwis internetowy, wspaniała biblioteka różnego rodzaju piosenek, diamentów o których zapewne nie słyszeliśmy, lecz w sumie rock albo muzyka filmowa koncerty na dvd/blu-ray to sporo bardziej wskazana opcja. Doceńmy takową, a pewnie jeżeli mamy nieco bardziej wysublimowane upodobania, w żadnym razie nie będziemy żałować swojego zakupu (przeżyj to na nowo kiedy trylko zechcesz!: muzyka filmowa dvd/blu-ray). A to jasne, że DVD czy Blu-Ray są tymi formatami, które oferują sporo dobitniejsze wrażenia, to oczywistość. Starajmy się docenić lepsze wrażenia, bo naprawdę one dają wiele.

Wiadoma sprawa, jest pewien minus: produkty typu kabaret i musical koncerty na dvd/blu-ray generalnie do przesadnie atrakcyjnych na pewno nie należą. Nie może dziwić zatem piractwo w Polsce, które charakteryzuje się na bardzo dużym poziomie. Jeżeli coś kosztuje zbyt wiele, tacy ludzie, którzy są nieco bardziej uświadomieni, lecz niestety nie są zamożnymi osobami, po prostu muszą oglądać się za nielegalnymi rozwiązaniami. Jednak szukającym DVD i Blu-Ray należy polecić przykładowo aukcje internetowe, to naprawdę godne uwagi.
Archiviato in: