Koncerty muzyczne mają niepowtarzalną magię

Chadzanie - jeżdżenie, na wszelkiego rodzaju wydarzenia muzyczne to na pewno przyjemna rozrywka. Choćby koncert słynnego Petera Gabriela czy Ellie Goulding to było coś fantastycznego. Nawet jeżeli nie jesteśmy mega fanami danego wykonawcy \ bandu, to i tak będziemy niesamowicie uradowani. Zakładając, że potrafimy się dobrze bawić.

gra na fortepianie
Autor: rufus
Źródło: http://www.flickr.com
Miło, iż w naszym kraju regularnie są interesujące koncerty, niegdyś byliśmy nieomal koncertową pustynią, ale obecnie w sumie wszyscy znani muzycy zdają sobie sprawę, że dla fanów znad Wisły warto grać, ponieważ nie będzie większego problemu ze sprzedażą wejściówek.

Perfekcyjnym przykładem jest choćby nieodległy koncert Leonarda Cohena w Łodzi: hala była w 100% pełna, a więc muzyk zarobił sporo pieniędzy. Obecnie to właśnie koncerty na dvd/blu-ray dają artystom największy profit, sprzedaż płyt jest na kiepskim poziomie niemalże we wszystkich krajach.

Zapamiętajmy, że nawet jeśli mamy wielką ochotę na koncert, ale z przeróżnych przyczyn nie jesteśmy w stanie pobawić się na żywo, tak czy siak mamy ciekawe sposoby na spędzenie czasu. Np. można kupić soul koncerty dvd/blu-ray, dzięki to którym bez ruszania się z wygodnego domu będziemy mieli okazję poczuć niezwykłą atmosferę. Tak naprawdę pod wieloma względami typowo domowy koncert jest lepszą opcją, niż koncert na żywo. Zwłaszcza mowa o akustyce. Trudno nie dostrzec, iż najczęściej akustyka nie jest perfekcyjna, bądź co bądź chodzimy na koncerty przede wszystkim dla niezwykłej atmosfery, ujrzenia ulubionego muzyka na żywo. Puszczenie koncertu na DVD sprawia, że tak naprawdę wreszcie usłyszymy muzykę, bez chociażby konieczności nadmiernego stykania się z ludźmi. Często koncertowe wędrówki i gadanie mocno irytują.Czyli: choć miło jest co jakiś czas pójść na koncert, to jednak ciężko nie docenić składanki koncerty na dvd/blu-ray odsłuchanej w zaciszu domu (przeżyj emocje po raz kolejny: muzyczne koncerty na blu-ray). W przypadku braku pieniędzy na płytę należy polecić porozglądanie się za interesującym wydarzeniem muzycznym na Youtube. W sumie nie rozchodzi się tylko o aspekt finansowy: generalnie to jest tak, że na Youtube jest niemalże wszystko co fajne, a więc jeżeli kogoś zainteresowały archiwalne nagrania w wykonaniu chociażby Cher, trafi na setki filmów.
Archiviato in: