Pierwsza randka - porady na jaki temat rozmawiać, w co się ubrać i gdzie pójść

Czy na myśl o pierwszej randce czujesz stres i zdenerwowanie? Masz szansę bez problemy pokonać stres i niepewność planując wcześniej najistotniejsze części spotkania, przecież najtrudniejszy etap - czyli umówienie się na randkę jest już za Tobą. Bez przeszkód dzięki kilku efektywnym podpowiedziom miło spędzisz czas.
Gdzie umówić się na naszą pierwszą randkę?

Jak tylko Twój partner koncert (oferta) partnerka potwierdzą datę spotkania pomyśl o miejscu do którego moglibyście razem się wybrać. Najistotniejsze jest to byście nie czuli się jeszcze bardziej skrępowani. Na pierwszą randkę możecie wybrać np. restauracje, którą oboje lubicie. Jeśli jesteście osobami bardziej wysportowanymi możecie zaplanować spotkanie na świeżym powietrzu, wybierając się na spacer lub do wesołego miasteczka. Unikajcie głośnych i wyjątkowo zatłoczonych miejsc, w których ciężko będzie wam porozmawiać.

Para w wesołym miasteczku
Autor: kevindooley
Źródło: http://www.flickr.com/
Jeśli boisz się, że skończą Wam się tematy lub spotkanie może okazać się niezbyt ciekawa wybierz lokalizację gdzie oboje będziecie mogli dobrze się bawić lub po prostu w dobrej atmosferze spędzić czas nie skupiając się jedynie na rozmowie ale także na zabawie.

Co na siebie założyć na randkę?

Postaw na dobre samopoczucie i elegancję ale nie staraj się na siłę modyfikować swojego wyglądu. Twoje ubranie dobrze aby było dopasowane do miejsca, w którym będziecie spędzać czas. Planując długi spacer ubierz się praktycznie, idąc do restauracji zadbaj o elegancki strój.

Pamiętaj, że czysty i skrupulatnie dobrany ubiór będzie znakiem dla drugiej osoby, że poważnie traktujesz Wasze spotkanie.

Stolik w restauracji dla dwojga
Autor: Frerieke
Źródło: http://www.flickr.com/
Jak się zachować na pierwszej randka?Najprawdopodobniej Twój partner lub partnerka także odczuwa stres, postaraj się więc w naturalny sposób rozładować atmosferę mówiąc np. o swoim podekscytowaniu, opowiadając dowcip lub (patrz http://www.ruszajwpolske.pl/) komplementując drugą osobę. Przede wszystkim staraj się pozostać sobą i nie próbuj za wszelką cenę przypodobać się. Druga strona zgodziła się na spotkanie by lepiej Cię poznać i miło spędzić czas. Dodaj sobie otuchy pamiętając, że zależy jej by dowiedzieć się jaki naprawdę jesteś.

Pewnie rozmyślasz o czym rozmawiać na tego typu spotkaniu? Najlepiej o tym czym się interesujesz, co lubisz, na czym się znasz. Poruszaj tematy, które są wspólne dla Was obojga i które nie wprawią drugiej strony w zakłopotanie. Postaw na szczerość i mały flirt.

Przyjemnie spędzony czas może okazać się świetnym wstępem do kolejnych spotkań i randek, warto więc przemóc stres i nastawić się na świetną zabawę.
Archiviato in: