Trzeba realizować muzyczne cele!

Wieloletnie marzenia o grywaniu na instrumentach muzycznych z całą pewnością można nietrudno zrealizować. Wreszcie! Bo choć faktycznie pewne marzenia są bardzo ciężkie do zrealizowania, na przykład zagranie dla wielomilionowej publiczności czy dostanie Grammy, lecz nie wydaje się, że zagranie na przykładowo perkusji miało stanowić znaczący problem.

Perkusja
Autor: bigdrumthump.com
Źródło: http://www.flickr.com
To tak naprawdę ciekawe, iż ostatnimi czasy coraz więcej osób w Polsce nareszcie uświadamia sobie, że realizowanie własnych marzeń to żaden wstyd! W takim razie: miłośnik muzyki, któremu zamarzyła się przykładowo tomy perkusja niech w żadnym przypadku nie zakłada, iż zakup takiego instrumentu, umilacza wolnego czasu, to kiepski pomysł!Pewnie nie będziemy geniuszami perkusji jak legendarny Phil Collins, lecz nie można myśleć, że perkusja albo werble są bardzo ciężkie w obsłudze. Tzn., pewnie na samym początku będzie źle, będziemy tylko rzępolili, postronni będą wkurzeni, bo faktycznie perkusja jest w stanie trochę zdenerwować. Jednakowoż jak to się zwykło mawiać: praktyka czyni mistrza, najzwyczajniej w świecie trzeba ciągle trenować, a po jakimś okresie czasu będziemy bardzo dobrze przygrywali na perkusji (elementy zestawów cenionych producentów: Tomy perkusja).

Zresztą czy to nie w wielu przypadkach nie jest tak, że jeżeli coś naprawdę lubimy, po pewnym okresie czasu będziemy w owej materii być może nie jakimiś tam geniuszami, ale będzie nam to wszystko sporo solidniej wychodziło? Kiedy w rachubę wchodzą właśnie zestawy perkusyjne elektroniczne albo klasyczne naprawdę nie można mawiać, że jest odmienna sytuacja. Mocno cieszy jeżeli ktokolwiek kto do teraz miał sporo wątpliwości, wreszcie doszedł do wniosku, iż muzyka jest za wspaniała, abyśmy mieli czelność jej się obawiać. To tylko muzyka - wystarczy zapomnieć o wszelkich kompleksach, a zapewne wreszcie będziemy pod każdym względem uradowani.

Zapamiętajmy, że chociaż zestawy perkusyjne klasyczne są fascynujące, sprawiające, że wreszcie będziemy mieć ciekawe hobby, życiową pasję, która bądź co bądź daje życiu sens, to jednakowoż byłoby doskonale gdybyśmy realizując swoje dźwiękowe marzenia najzwyczajniej nie popsuli sobie narządu słuchu. A ryzyko jest spore, zatem byłoby fajnie gdybyśmy chociażby zakupili nauszniki, to nic wygórowanego cenowo - zobacz pełne perkusje do gry: polecane zestawy perkusyjne elektroniczne.
Archiviato in: