Czy portale internetowe to najlepsze miejsce na szukania miłości?

Czy randki przez internet to dobra idea? Rozmyśla nad tym każdy, kto ma ochotę spróbować wyszukania kogoś bliskiego w taki sposób. Odpowiedź jest jasna - tak! Naturalnie, w internecie działa mnóstwo byle jakich serwisów randkowych, które wcale nie weryfikują osób umieszczających ogłoszenia i które nie dają żadnej gwarancji na to, że umieszczone tam wiadomości są prawdą.


Stolik w restauracji dla dwojga
Autor: Frerieke
Źródło: http://www.flickr.com/
Zdecydowanie musimy wybrać najlepszy portal randkowy jeśli mamy chęć na flirt z kimś prawdziwym, a nie z niesprawdzonymi literkami. Zwracajmy zatem uwagę na politykę serwisu. Kiedy już znajdziemy osoby, nas interesujące nie obawiajmy się podjąć kontaktu. Czasami myślimy nad tym co napisać do interesującej osoby, by ona także się nami zainteresowała. Nie zda egzaminu tworzenie swojego nieprawdziwego wizerunku, gdyż przecież, kiedy zechcemy się spotkać i tak prawda wyjdzie na jaw. Jeżeli zatem jesteśmy lekko łysiejącym mężczyzną po trzydziestce, ze wspaniałym poczuciem humoru - nie kreujmy siebie jako dwudziestoletniego Adonisa.

Kolacja w restauracji
Autor: Lukasz Zelezny
Źródło: http://www.flickr.com
Pomyślmy także jakie są nasze oczekiwania. Czy chcielibyśmy zaledwie bez zobowiązań porozmawiać, poflirtować i nie zmieniać kontaktu na wyższy poziom. Czy może chcemy poznać osobę, z którą będziemy się spotykać także na żywo i która prawdopodobnie stanie się dla nas kimś więcej.

Miłość znaleziona przez internet to w dzisiejszych czasach nic anormalnego, sporo par łapie kontakt w ten sposób.To dobra metoda dla osób zapracowanych, lecz także nieśmiałych i niepewnych siebie. W internecie zaczynamy od zaprezentowania drugiemu człowiekowi naszego charakteru, osobowości, poczucia humoru, więc to szczególnie korzystne rozwiązanie dla osób mających kompleksy z powodu wyglądu.


Randki online są również mniej stresujące niż randki w ciemno w rzeczywistości. Partnera do takiej spotkania odnajdziesz na przykład klikając: www.polishhearts.co.uk/a/randki_online. Jeśli więc mamy trudności z rozmową z nowymi ludźmi, jesteśmy nieśmiali lub trudno nam podtrzymać rozmowę z nowo poznaną osobą możemy rozpocząć od internetowych spotkań. Z pewnością, mając taki fundament, będziemy bardziej śmiali w trakcie pierwszego spotkania w rzeczywistości. Warto spróbować i nie trzeba zrażać się niepowodzeniami.