Organizujesz swe wesele? Dowiedz się, co możesz uczynić, by było pełne radości i oczywiście niezapomniane

Ślub i wesele to wydarzenia, o których kobiety marzą od dzieciństwa. I częstokroć nawet od tego momentu już je planują. A gdy rzeczywiście ma do tego dojść, każda przedstawicielka płci żeńskiej pragnie, aby jej wesele było najlepsze i niezapomniane.
Przez ostatnie lata jedną z najchętniej wybieranych atrakcji na weselu były fajerwerki. Dzisiaj są już jednakże pospolitym standardem, a młoda para prócz wyuczonego zawczasu pierwszego tańca, pragnie zaskoczyć swych weselników czymś dodatkowym. Okazuje się, że wszędzie tam, gdzie pojawia się określona potrzeba, znajdzie się ktoś, kto wpadnie na pomysł czegoś niezwykłego. I tak na rynku stała się dostępna fotobudka na wesele! Co to takiego? To słynna budka foto z romantycznych komedii z USA (to w takiej błyskawicznie, w przelocie całowały się zawsze pary; a tak przynajmniej kojarzona jest przez większość naszych rodaków)... tylko w nieco innej formie. Fotobudka na wesele nie jest w kształcie kabiny, do której ma się szansę wejść i w parę sekund pstryknąć sobie parę fotosów, lecz budką, robiącą fotosy z podglądem live na określonym tle. Teraz to największa atrakcja w czasie ślubów! Przecież co może bardziej rozbawić gości aniżeli budka, przed którą można stanąć przebranym, zrobić parę śmiesznych min, a później pękać ze śmiechu z wszystkimi z rezultatu? To atrakcja, która jest dość młoda na naszym rynku, więc przyciąga natychmiast wszystkich gości. Nagle każdy – bez względu na liczbę lat – chce sprawdzić, na własnej skórze, co to właściwie jest. Odrobina szaleństwa przecież nigdy nikomu nie zaszkodziła.

Jeżeli więc organizujecie wesele, mające wnieść jeszcze więcej śmiechu i radości aniżeli zazwyczaj, pomyślcie o fotobudce. Zapewne ucieszycie nie jedynie gości, ale także samych siebie. A wspomnień zbierzecie mnóstwo. Tego typu imprezę będzie miał w pamięci każdy – i brat, i ciocia, i dziadek! A wy udowodnicie, iż zaślubiny i wesele to dopiero początek wspólnej, radosnej drogi życia, podczas której będzie z wami zawsze doskonała zabawa. A nie dziś ale po latach pokażecie swoim pociechom zdjęcia i będziecie wspólnie ponownie ze wszystkiego się śmiać.