Rowery treningowe i napoje izotoniczne.

Sklep internetowy poleca w okazyjnych cenach - rowerki stacjonarne i napoje izotoniczne.
Rowerki stacjonarne zalicza się na pewno do najpopularniejszych i najczęściej wybieranych urządzeń pośród całego asortymentu dostępnych sprzętów do ćwiczeń. Rowerki stacjonarne to urządzenia do ćwiczeń cardio. Mogą być też stosowane w rehabilitacji. Używać je mogą ludzie z każdej grupy wiekowej, niezależnie od stopnia sprawności fizycznej.

www.sport-shop.pl/sprzet-fitness-rowery-treningowe-c-97.html
Autor: + Rainbow +
Źródło: http://www.flickr.com
Biorąc pod uwagę różnorodne potrzeby pośród kupujących, rowerki stacjonarne podzielić można na kilka rodzajów, a więc z pewnością każdy odnajdzie coś dla siebie. Rowerki stacjonarne w porównaniu do pozostałych sprzętów fitness - najmniej obciążają nasze stawy, zatem będą idealnym wyborem szczególnie dla osób posiadających tego rodzaju problemy.Dzięki regularnemu uprawianiu tego sportu nie tylko poprawimy swoją kondycje, pozbędziemy się tkanki tłuszczowej, zrzucimy nadprogramowe kilogramy, ale także ujędrnimy naszą skórę. Polepszy się wydolność naszego układu krążenia oraz układu oddechowego, zwalczymy stres i poprawimy samopoczucie.Podczas treningu pobudzamy do działania kolejne części mięśni łydek, ud oraz pośladków. Podczas ćwiczeń mocno napięte są też mięśnie górnych partii naszego ciała, to jest mięśnie na brzuchu, grzbietu oraz ramion. Napoje izotoniczne - zobacz więcej - mają na celu wyrównanie poziomu wody i elektrolitów wydzielanych z organizmu w czasie pocenia się, a także uzupełnienie witamin,soli mineralnych i w małym stopniu węglowodanów, traconych w czasie wysiłku fizycznego.
W czasie ćwiczeń w naszym ciele ubywa wody, organizm się przegrzewa, a zapasy węglowodanów są niwelowane. Dlatego odczuwamy zmęczenie. Picie napojów izotonicznych może to uczucie opóźnić poprzez dostarczenie łatwo dostępnej energii z węglowodanów i nawadnianie. Sód znajdująca się w niektórych napojach izotonicznych zapobiega powstawaniu kurczy mięśni.W odróżnieniu od energetyków, napoje izotoniczne posiadają niewielką ilość cukru i w małym stopniu nasycone są dwutlenkiem węgla.

Napoje izotoniczne są bardzo potrzebne w czasie uprawiania sportów wymagających długiego i intensywnego wysiłku, na przykład jazda na rowerze, biegi na długie dystanse oraz w turystyce kwalifikowanej, szczególnie górskiej - ponieważ zadowalająco gaszą pragnienie i utrzymują wodę w organizmie, ale też uzupełniają mikro- i makroelementy, które są niezbędne do wydolności fizycznej i sprawności. Izotoniki dostępne są w powszechnej sprzedaży, jak i w profesjonalnych sklepach sportowych.