Elvenar, czyli gierka osadzona w rzeczywistościach fantasy MMO

Gry komputerowe mają mnóstwo zwolenników. Wiele osób preferuje gry anime, w których są dziesiątki niepowtarzalnych postaci. Jest możliwość nauczyć się ich osobliwych ruchów. Po wspaniałym zwycięstwie podziwiamy własności wizualne anime komponując osobistego, animowanego przyjaciela.


Jest możliwość zmienić rysy twarzy, makijaż i ubrania, żeby zaistniała autentyczna, jedyna w swoim rodzaju istota.
http://www.wcograc.pl/elvenar
Autor: Giles Williams
Źródło: http://www.flickr.com
Elvenar, to osadzona w rzeczywistościach fantasy gra MMO, w której stając po stronie ludzi, bądź elfów, możemy stworzyć dobrze prosperujące miasto, oddając się eksploracji egzotycznych terenów, również handlowi z różnymi mieszkańcami terenów. Fabuła gry transportuje nas do tętniącej życiem zadziwiającej krainy, w której konkurują ze sobą dwie podstawowe rasy.


gry anime
Autor: David Mulder
Źródło: http://www.flickr.com


Przystępując do zabawy grę, opowiadamy się po jednej z dwóch stron, co przekłada się nie tylko na stosowane technologie, odrębny wygląd budynków i jednostek, ale również trochę inną filozofię rozgrywki. Podstawą Elvenar jest zapewnienie naszej niedużej z starcie osadzie dostatku i rozwinięcie jej do wymiarów ogromnej metropolii. W tym celu musimy dbać o wytwarzanie surowców i pożywienia, rozwijanie wielu technologii, również konstruowanie wielkiej armii, jaka zezwoli na eksplorację nowych terenów i zapewni nam wyższość w walce- wciągające gry anime.


W czasie poszukiwań nowych obszarów znajdziemy zamierzchłe relikty, które niosą ze sobą obfitość potrzebnych bonusów wspomagających wytwórczość, bądź rozwój armii. Fantastyczne animacje 3D w połączeniu z wysokiej jakości grafiką wynoszą grę ponad przeciętne wzorce produkcji przeglądarkowych.
Archiviato in: