Bangkok propozycje, Dubaj najlepsze oferty

Jesienne chłodne dni zachęcają do wyjazdów w gorące rejony choćby na parę dni. To wspaniały wybieg na doładowanie akumulatorów na zimowe miesiące. Taką okazję przynoszą oferty Bangkok last minute. Bangkok jest jednym z bardzo ekscytujących miast na świecie. Pora ciepła i sucha wypada na czas od listopada do lutego. Wtenczas nieczęsto pada deszcz, a temperatury są całkiem duże, to optymalny czas do zwiedzania kraju.

sprawdź koniecznie
Autor: VnGrijl
Źródło: http://www.flickr.com
W Bangkoku bez trudu można się zawieruszyć, dlatego powinno się kupić mapę. Warto stołować się na ulicy, jedzenie jest tanie i pyszne. Do kościołów lepiej zabrać własne ubiory przykrywające nogi i ręce. Tramwaje wodne to najprzyjemniejszy sposób jeżdżenia po zakorkowanym i tłocznym Bangkoku. Niektóre tramwaje na dłuższych trasach mają na pokładzie pilota opowiadającego o omijanych położeniach.

Równie ciekawą propozycją jest Dubaj last minute - http://eccotravel.eu/emiraty-arabskie. Słońce promieniuje w Dubaju cały rok, można więc uczynić go finałem krótkiej eskapady weekendowej, lub też rodzinnych wakacji. Miasto jest również znakomitą alternatywą dla tradycyjnych, europejskich stron krajoznawczych. Najlepszym czasem na odwiedzanie tego miasta jest okres między wrześniem a majem, gdy przeciętna temperatura oscyluje między 20 a 30 stopniami Celsjusza. W Dubaju mnogość i zróżnicowanie smaków może być czasami aż przytłaczające. Warto udać się na przechadzkę pośród miejskich budek w starszej dzielnicy, by móc skosztować miejscowej shoarmy.

Dubaj
Autor: Guilhem Vellut
Źródło: http://www.flickr.com
Miasto słynne jest z najwyższej klasy usług i szerokiego zróżnicowania zarówno pod względem cen jak i osiągalnego jadła, dzięki czemu każdy podróżny może wypatrzyć coś, co odpowiada jego upodobaniom i możliwościom pieniężnym. Korzystając z oferty Dubaj last minute można doznać regionalnego handlu.

Wyczuć w tamtym miejscu można istotę dubajskiego bytu. Spiralne ścieżki wiodą pośród straganów iskrzących złotem i przyprawami w pełnej palecie odcieni. Trzeba mieć na uwadze, że uznanym zwyczajem jest targowanie się o jakikolwiek przedmiot, który chce się kupować. Przylegający do plaży wielki park jest wspaniałym miejscem na spędzenie dni z rodziną. Park ma przyzwoicie rozwiniętą infrastrukturę w formie budek z przekąskami, placów zabaw i ochranianego basenu.