Chcesz obejrzeć coś intrygującego w TV? Dowiedz się, w jakim miejscu szukać informacji o dobrych filmach

Telewizja kradnie czas – grzmią o tym psychologowie od lat. Nawołują do ograniczeń, bądź choć do wybieranie takich programów, które dadzą określone korzyści (na przykład poznawcze). W dzisiejszych czasach jednakże ciężko owe ograniczenia zastosować. Dziś każde dziecko ma do wyboru kilka kanałów bajkowych, a dorośli setki programów (od filmowych po przyrodnicze). Co zatem zrobić, by zdecydować się na najlepsze?


Od czasu, gdy zrobiono pierwsze telewizory, odkąd wystartowały stacje telewizyjne, od czasu, gdy zaczęto nagrywać setki programów i filmów niezastąpiony stał się program tv. To dzięki niemu można było nareszcie mieć pewność, co dana stacja będzie wyświetlać, o której godzinie rozpocznie się ulubiony serial i na który seans warto zarezerwować sobie wolny wieczór. Im większa liczba powstałych stacji, tym więcej stron posiadała gazetka telewizyjna. Później wzbogaciły ją artykuły o filmach, gwiazdach filmowych, planowanych premierach, a nawet zestawy krzyżówek oraz konkursy. W obecnych czasach to jedne z najchętniej kupowanej prasy w Rzeczypospolitej Polskiej.
telewizor
Autor: Tabasco PR
Źródło: Tabasco PR


Wielu ludzi – zwłaszcza młodych – miast zaglądać do papierowych gazet, woli jednak serfować w Internecie. I na takie działania znalazł się sposób, czyli program tv w wersji elektronicznej. Jego miłośnicy twierdzą, iż jest zdecydowanie lepszy od wersji papierowej ze względu na ciągłe aktualizacje (zdarza się, iż z powodu istotnych wydarzeń na świecie, ramówka telewizyjna zostaje zmieniana). Dodatkowo zamieszczane są pełniejsze opisy seansów filmowych, a nawet linki do trailerów. Więcej na tv.pl.


Można także za pomocą paru kliknięć ustawić sobie własny program, który będzie przedstawiał opisy jedynie wybranych stacji. Dziś w Internecie jest kilka stron www poświęconych programom w telewizji. Dodatkowo wszystkie znane serwisy posiadają – w formie podstron – ich własne odpowiedniki. Dzięki temu użytkownik określonego portalu może w jednym miejscu zdobyć wszystko – najważniejsze informacje, podgląd poczty, chat, informacje o pogodzie i program tv. Czy telewizja na prawdę kradnie czas? Być może, lecz… kto nie pragnie go choć na chwilę oddać owej telewizji?