Zabawy planszowe na różne spotkania już nie wyłącznie domeną przeznaczoną dla dzieci

Gry planszowe używane w przestrzeni domowej w trakcie różnych spotkań towarzyskich, czyli potoczne „planszówki” od zawsze stanowiły efektywny sposób na umilenie wspólnie spędzonego czasu.


koncept gra
Autor: Thomas Galvez
Źródło: http://www.flickr.com


W ciągu ostatnich lat gry planszowe przeszły sporą ewolucję zarówno pod kątem jakości oraz stopnia skomplikowania. Dzisiejsze modele dostępne na rynku to już nie zwykły „chińczyk”. Posiadłość szaleństwa (sporo więcej zobaczysz na tej stronie) to przeznaczona dla wielu osób gra planszowa, która w ostatnim czasie cieszy się ciągle wzrastającą popularnością. Posiadłość szaleństwa do typowych gier z pewnością się nie zalicza. Wymaga ona na graczach duże zaangażowanie, które owocuje nierzadko wieloma godzinami niezapomnianej zabawy. Po tego rodzaju gry sięgają przeważnie dorośli, dla których spotkania z przyjaciółmi przy standardowej kawie zwyczajnie nie przynoszą potrzebnego relaksu.


Planszówki jak np. tajemnicze domostwo (bardzo pomocna strona, mądrze jest odwiedzić) dają skuteczną odskocznię od codziennych schematów umożliwiając dorosłemu na powtórne stanie się dzieckiem i przeniesienie się do czasów, w których wszystko było większe, bardziej wyraźne jak i jaskrawsze. Gry w stylu „tajemnicze domostwo” nie tylko przynoszą wielu godzin spędzonych na unikalnej zabawie – pomagają one również w rozwijaniu uwagi dorosłego człowieka, która nierzadko kuleje w wyniku codziennego obracania się w intensywnie zmieniającej się jak i wypełnionej różnorodnymi obowiązkami rzeczywistości.


W zależności od tego jaki preferujemy koncept gra planszowa jest w stanie skutecznie go dostarczyć.
W sklepach półki gną od różnorodnych opcji, z których dosłownie każdy to sprawdzony dodatek na dowolne spotkanie. Mając wieczorny koncept gra ((zobacz dodatkowe informacje)) błyskawicznie się znajdzie.
Archiviato in: