bieganie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Przygotowanie do triathlonu - czyli jak troszczyć się o własne postępy jak również wyróżnić się na tyle innych sportowców

pływalnia
Autor: cotaroba
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy sportowiec zapewne ma świadomość, że wszelkie postępy w danej dziedzinie niewątpliwie motywują do kolejnych działań. Jedną z najbardziej wymagających dyscyplin jest zapewne triathlon, stanowiący dyscyplinę łączącą takie dziedziny, jak pływanie, bieganie, jak również kolarstwo, a co za tym idzie wymagający szczególnych ćwiczeń przygotowujących. Każdy osoba pragnąca wyróżnić się w tej dyscyplinie musi najpierw poznać swoje wszelkie możliwości oraz dokonać starań, aby jej kondycja była na odpowiednim poziomie.

Uprawianie sportu nie jedynie dla zdrowia, lecz też dla przyjemności

bieganie jako hobby
Autor: Peter Mooney
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób uprawia sport ze względów zdrowotnych, w końcu nie od dzisiaj wiadomo, że sport to zdrowie. Niemniej sport to nie jedynie dbanie o siebie, dla wielu osób jest to wręcz oryginalna pasja i hobby. Pomimo, że często początki bywają naprawdę ciężkie, w szczególności jeżeli nie jest się osobą nadmiernie aktywną fizycznie, to jednakże im dłużej uprawiasz sport tym łatwiej Ci to idzie. Regularne uprawianie sportu doskonale wpływa na poprawę kondycji, prócz tego widząc fenomenalne wyniki ćwiczeń, takie jak na przykład utrata na wadze, ujędrnienie bądź umięśnienie sylwetki, aż chce się ćwiczyć!

Aktywny relax. Ale jaki?

Kobieta zwiedzająca
Autor: Dalibor Tomic
Źródło: http://www.flickr.com
Jak spędzić wolny czas? W ruchu, rzecz jasna! Jest tak dużo sposobów na aktywne zagospodarowanie czasu, iż w końcu od za dużej ilości pomysłów już kompletnie nie nie wiemy, na co się zdecydować.