blues

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Dobry przegląd typów kawałków muzycznych

na koncercie muzycznym
Autor: Chris Musil
Źródło: http://www.flickr.com
Sztuka, której tworzywem jest dźwięk towarzyszy ludziom w rozlicznych typach od wieków. Trudno w sposób bezdyskusyjny określić chociaż w przybliżeniu datę zaistnienia muzyki. Wiadomo jednakże, że już monotonny śpiew ludzi zamieszkujących jaskinie były początkową próbą jej stworzenia. Neandertalczyk na pewno śpiewał żeby przydać sobie otuchy oraz poprawić samopoczucie. W epoce Antyku miał miejsce rozkwit muzyki. Przede wszystkim zaistniały liczne instrumenty strunowe (np. harfa, lira) a także dęte drewniane (np. fujarki). Nie brak było również tych najoryginalniejszych jak chociażby muszli.
Archiviato in:

Zacznij kupować płyty z doskonałą muzyką!

koncert
Autor: BL4CK_K1N6
Źródło: http://www.flickr.com
Na pozór mogłoby się wydawać, że kupowanie płyt muzycznych już bardzo dawno wyszło z mody, i w chwili obecnej właściwie mało kto się na to decyduje. Najistotniejszym tego powodem jest oczywiście internet, a raczej piractwo internetowe.

Melomani mają dzisiaj bardzo duży wybór!

Słuchawki, muzyka
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Choć popularna muzyka, ta, która jest na okrągło zapuszczana w rozgłośniach radiowych oraz w telewizji często wpada w ucho, na przykład dance i disco płyty cd/dvd, chociaż w zasadzie się nie wyróżniają, to jednakże potrafią fajnie zaskoczyć, sprawić, że nawet jeżeli ogólnie nie słuchamy znanych piosenek, i tak nie jesteśmy w złym humorze.
Archiviato in:

Różnorodne gatunki muzyczne przyciągają różnorakich ludzi

Młodzież, pokój młodzieżowy
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Każdy z nas rozumie, iż funkcjonuje naprawdę sporo głównych nurtów muzycznych oraz równocześnie też sporo ich odłamów, jednak przeważnie dzieje się tak, że spora część z nas ma swój ulubiony gatunek i głównie uczepiamy się go tak mocno, iż nawet nie pragniemy zwracać czasu na pozostałe rodzaje. A przecież mimo przemijania lat i ukazywania się coraz to innych twórców okazuje się, że blues jest ciągle naprawdę modny oraz choć bez wątpienia jego głos przemieniło się od tego pierwotnego, to jednak sporo osób wciąż słucha go z drżeniem serca.
Archiviato in: