czasu

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak na przykład pozytywnie i wesoło spędzić familijny wieczór? W towarzystwie gier planszowych!

Magda Femme
Autor: Alan Klim
Źródło: http://www.flickr.com
Od lat najdoskonalszym sposobem na spędzanie jesiennych bądź zimowych wieczorów były rozgrywki. Na początku były to nade wszystko karty bądź popularne bierki.
Archiviato in:

Zabawy planszowe na różne spotkania już nie wyłącznie domeną przeznaczoną dla dzieci

koncept gra
Autor: Thomas Galvez
Źródło: http://www.flickr.com
Gry planszowe wykorzystywane w domu w trakcie różnych spotkań z rodziną, czyli pospolite „planszówki” od zawsze funkcjonowały jako efektywny sposób na umilenie wspólnie spędzonego czasu.
Archiviato in:

Przekazanie jeden procent nie będzie skomplikowanym przedsięwzięciem

liczby w księgowości
PITy służą do rozliczania się ze swoich przychodów oraz pokazania swoich zarobków, lecz też do tego, by przez nie starać się o różne ulgi, czy żeby pomóc kolejnym ludziom.

Rozpocząłeś własną pierwszą pracę i płacisz w tym roku podatki? Od stycznia więc wesprzesz szeregipodatników obowiązanych do rozliczenia się z nich

człowiek biznesu
Autor: University of the Fraser Valley
Źródło: http://www.flickr.com
To pierwsze w życiu rozliczenie się z Urzędem Skarbowym prawie w każdym przypadku napawa jakimś strachem, lecz tak naprawdę to nie ma się czego obawiać.


Pierwszy raz uzyskujesz przychody, więc nie masz w tym doświadczenia, z prawa i lewa słyszysz lamenty innych, lecz osobiście nie nie masz powodów by się zamartwiać.
Archiviato in:

Pit 2017 online wszystko możemy wypełnić

Nauka, edukacja
Autor: shho
Źródło: http://www.sxc.hu
Musimy zaznaczyć jak to wszystko się odbywa, przez to też musimy się dowiadywać, że oddany jeden procent nie zostanie odciągnięty z naszych pieniędzy, ale z tych, które miały zostać wysłane na rzecz państwa.
Archiviato in: