dania

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Akcesoria kuchenne, jakie powinno się mieć w własnym mieszkaniu

reklama - portret
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Przygotowywanie jedzenia jest niewątpliwie jednym z milszych zajęć, któremu oddajemy się w wolnym czasie. Dla wielu osób jest to duża pasja, jaką mogą dzielić się z innymi.


reklama - portret
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Archiviato in:

Program tv dostarcza nam wielu danych

muzyka - wyobrażenie
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba wiedzieć co będzie lecieć w telewizji
Archiviato in:

Gotowanie - wspaniałe, interesujące oraz niepowtarzalne hobby, na jakie należałoby zwrócić uwagę

dekoracyjnie ułożona potrawa
Autor: Anna
Źródło: http://www.flickr.com
Prawdopodobnie nikogo nie trzeba przekonywać o tym, że człowiek musi jeść. To zupełnie normalne - pokarm jest nam niezbędny do życia. Niemniej jednak dla wielu osób gotowanie i przygotowywanie posiłków, to nie tylko konieczna normalność, to również pasja i hobby. I faktycznie tak właśnie jest! Gotowanie może być wspaniałym i niesłychanie fascynującym hobby, na dodatek niezmiernie pasjonującym.
Archiviato in:

Smakowite ciasto czekoladowe jest idealne w każdej sytuacji

czekoladowy tort urodzinowy
Autor: Hannah G
Źródło: http://www.flickr.com
Pewne potrawy nie tylko doskonale smakują, ale posiadają też funkcję symboliczną. Do takich z pewnością powinniśmy zakwalifikować tort czekoladowy. O jakim symbolizmie może tu być mowa? Wprawdzie niełatwo określić jakieś konkretne znaczenie, jedno jest za to niepodważalne: tort czekoladowy nadaje się świetnie na praktycznie każdą istotną okazję. To dowód podziękowań, miłości albo podziwu. Kiedy warto wybrać właśnie przepyszny tort z czekolady?