DJ

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jaką oprawę muzyczną wybrać na zabawę weselną? Co najbardziej korzystnie się sprawdzi? Mamy parę możliwości

Dekoracje sali weselnej
Autor: Agence Tophos
Źródło: http://www.flickr.com
Nie ma jak to odpowiednia atmosfera, czy to podczas dużej imprezy, imienin, czy po prostu innej, doniosłej chwili. Doskonale to tym bardziej się prezentuje podczas takich imprez jak wesela. To wtedy niezbędna jest właściwa oprawa, która sprzyja udanej, wyjątkowej zabawie. Czasami jednak trudno się zdecydować, co wybrać, czy zespół, czy też DJ na wesele, a może muzykę puszczaną z jakiegoś sprzętu? Prześledźmy każdą z tych możliwości.
Archiviato in:

DJ na wesele albo orkiestra - pytanie które zadają sobie wszyscy Młodożeńcy przygotowujący przyjęcie weselne

Ślub w plenerze
Autor: Timothy Marsee
Źródło: http://www.flickr.com
W czasie planowania wesela zbliża się czas, w jakim należy wybrać oprawę muzyczną. Bardzo często najpierw zastanawiamy się czy obrać orkiestrę weselną czy DJ na wesele, a późniejprzygotowujemy wykaz utworów muzycznych przy, jakich będziemy się bawić. Gdy myślimy czy zamówić DJ na wesele czy orkiestrę, bardzo często nie wiemy do końca którą podjąć decyzję. Na przekór pozorom nie jest wcale łatwy i musi być starannie przedyskutowany.
Archiviato in:

Na co należy kierować szczególną uwagę w czasie planowania imprezy integracyjnej?

DJ
Autor: goatling
Źródło: http://www.flickr.com
Niemal wszyscy z nas lubią muzykę. Większość słucha różnej muzyki w zależności od nastroju. Innej muzyki słuchamy o świcie, przed wyjściem do pracy czy podczas śniadanka, zazwyczaj bardziej energetycznej, a spokojniejszej podczas gdy po południu czytamy sobie ukochaną książeczkę. Jeszcze innej z kolei gdy przyjmujemy gości czy zaprosiliśmy nam bliską na kolację. Jednym słowem, muzyka umila nam praktycznie przez cały czas.

Oprawa muzyczna na weselach: DJ czy raczej zespół muzyczny

Wesele
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Mnóstwo młodych par, które są na etapie organizowania wesela, myśli nad tym, czy wybrać zespół muzyczny grający na żywo, czy też korzystniej jest wybrać dj'a. Obie te opcje posiadają swoje wady i zalety. Musimy więc dowiedzieć się jakie!
Archiviato in: