domu

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zabawy planszowe na różne spotkania już nie wyłącznie domeną przeznaczoną dla dzieci

koncept gra
Autor: Thomas Galvez
Źródło: http://www.flickr.com
Gry planszowe wykorzystywane w domu w trakcie różnych spotkań z rodziną, czyli pospolite „planszówki” od zawsze funkcjonowały jako efektywny sposób na umilenie wspólnie spędzonego czasu.
Archiviato in:

Pomysły na wieczór panieński

Wieczór panieński
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Gdy dowiadujemy się, że nasza znajoma wychodzi za mąż cieszymy się, bo to przecież bardzo pozytywny czas w życiu danej osoby. Czujemy radość, bo najprawdopodobniej zostaniemy zaproszone na ślub i imprezę weselną, ale również przed tym czeka nas wieczór panieński. To faktycznie świetna impreza, jeśli świadkowa będzie naprawdę dobrze znała dziewczynę, która będzie miała stanąć na ślubnym kobiercu.
Archiviato in:

Jak odpowiednio tresować czworonoga

Pies
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Kiedy zabieramy do siebie do mieszkania rozkosznego szczeniaka to, niezbyt zastanawiamy się nad tym w jaki sposób go tresować. Na początku po prostu jesteśmy zadowolone z tego, że mamy szczeniaka. Wiadomo, że wiążą się z nim obowiązki, bo musimy wyprowadzić go na spacer i karmić, do tego potrzebna jest spora dawka głaskania, więc trzeba się nim opiekować. Jednak o typowej tresurze nie myślimy. A, jeśli nie chcemy, żeby, gdy psiak podrośnie wlazł nam na głowę to najlepiej pomyśleć o tym jak wytresować psa. Nie jest to prosta sprawa, bo by pies rzeczywiście był posłuszny, to my musimy być faktycznie konsekwentni i stanowczy.

W internecie odnaleźć da się interesujące projekty pomieszczeń multimedialnych - czy warto w nie inwestować?

Kino domowe
Autor: stephen bowler
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach zaciekawienie kinematografią oraz grami komputerowymi jest bardzo duże. Z tego właśnie względu wiele osób stawia na stworzenie w mieszkaniu specjalnego pomieszczenia, które będzie dedykowane do wielorakiego rodzaju celów multimedialnych. Na pewno jest to miejsce, w którym zajęcie znajdą zarówno koneserzy kina jak i zapaleńcy gier komputerowych.