facet

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co stwierdzisz na nowatorski gadżet? Jesteś chętny? Nie ty jeden.

Karta przetrwania Ninja
Autor: Wallet Ninja
Źródło: http://www.wallet-ninja.eu/
Wszelkiego rodzaju dodatki w obecnych czasach wyróżniają się w naszym życiu. Bardzo rzadko można poznać kogoś, kto nie korzysta jakiegoś, zbędnego z punktu widzenia minimalistycznych ludzi, sprzętu. Takim sprzętem, które może mieć wszelkiego rodzaju ulepszenia, rozwiązania, które zabawiają nas codziennie jest na pewno telefon komórkowy. Mają go tak samo starsi jak i dzieci.

jaki prezent nabyć swojemu mężczyźnie

mężczyzna w szarej koszulce
Autor: Jordon B
Źródło: http://www.flickr.com
Zbliża się taka okazja jak urodziny, dzień chłopaka czy święta. Zastanawiamy się, co sprawić naszemu mężczyźnie? Samych pomysłów jest naprawdę dużo, lecz jak wybrać taki, który mu się spodoba? Poniżej postaraliśmy się zamieścić kilka przydatnych wskazówek. Mamy nadzieję, że trochę pomożemy.

Panie radzą – jak zdobyć faceta idealnego?

mężczyzna pozujący do zdjęcia
Autor: Elisa Moro
Źródło: http://www.flickr.com
Zdecydowanie nie trzeba to do najprostszych zadań? Co takiego, zapyta wielu. Jak zdobyć faceta – to właśnie ta kwestia trapi i dręczy każdego dnia sporo pań, które są spragnione uwagi. Już na początku trzeba uświadomić sobie to, że nie da się znaleźć mężczyzny na siłę, na zawołanie. Dla kobiet, które twierdzą, że możliwe jest wyszukanie partnera na całe życie na pstryknięcie palców, nie ma rady. Rozwiązań doskonałych jeszcze nikt nie wymyślił, ale kierując się jasno wybranymi zasadami, możemy zajść naprawdę daleko.