festiwal

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Organizowanie dużych imprez plenerowych to skomplikowane zamierzenie

impreza
Nie ma znaczenia czy jest to tylko koncert, festiwal muzyczny czy mecz, organizacja musi być na najwyższym poziomie. Jakkolwiek brzmi to nieprawdopodobnie należy pomyśleć o wszystkim, o bezpieczeństwo uczestników, przygotowanie punktu z jedzeniem, należy skoordynować wszelkie służby, a na końcu – już po wydarzeniu – wszystko posprzątać.

Co ma wspólnego lato z oświetleniem scenicznym

gitarzysta
Autor: rufus
Źródło: http://www.flickr.com
I w końcu nastało wyczekiwane lato, zdajemy się mówić, kiedy poczujemy pierwsze, cieplejsze dni. Skończyła się szara zima, nie musimy już codziennie rano wyciągać z szafy grubych kurtek, rękawiczek i nakryć głowy, w końcu dzień jest o wiele dłuższy, więc i można wyjść na spacer lub wylegiwać się na kocyku do nocy. Ta przyjemna pora roku to także czas na letnie imprezy, a w ostatnimi czasy mamy ich w Polsce bardzo dużo.
Archiviato in:

Co dobrego można kupić w sklepie muzycznym?

koncert
Autor: -ted
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie niejednokrotnie pojęcie sklepu muzycznego rozumiane jest na dwa sposoby. Może to być księgarnia muzyczna czyli miejsce, gdzie można znaleźć płyty kompaktowe i winylowe i utwory na innych nośnikach. Jest to także sklep, który w sprzedaży posiada instrumenty muzyczne i różnorodne przyrządy z nimi związane, takie jak przykładowo zapasowe części, pokrowce i tak dalej.