grafika

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Gry planszowe idealnym dodatkiem do wieczoru w gronie przyjaciół – bo na „planszówki” zawsze jest się czas

Dixit
Autor: Dave Stone
Źródło: http://www.flickr.com
Gry planszowe wielu z nas kojarzą z czasów młodości. Długie godziny strawione na przeskakiwaniu pionków albo rzutami kostką przynosiły całą masę pozytywnych doświadczeń, wypełniając sobą zarówno pochmurne jak i ciepłe dni.
Archiviato in:

Gra grepolis może okazać się bardzo pociągająca

gra
Autor: SAPPHIRE
Źródło: SAPPHIRE
Co umożliwiają nam gry komputerowe?

Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że gry komputerowe będą znacznie fajniejsze, ich grafika i fabuła naprawdę często jest tak bardzo wciągająca, że trudno nam się od nich odłączyć i zatracimy się w wirtualnym świecie. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej ludzi lubi te gry, a co się z tym wiąże, że chcą oni sprawdzić się w rozgrywkach z odmiennymi graczami, którzy podzielają ich hobby. przez to właśnie nie może nas dziwić, że co chwilę zjawiają się nowe oferty, które pragną znaleźć się w polu zainteresowań fanów tego rodzaju rozrywki.
Archiviato in:

Planszówki cieszą się wielkim zainteresowaniem

gra
Autor: yoppy
Źródło: http://www.flickr.com
Chętnie będziemy sięgać po gry planszowe
Może się niektórym wydawać, że gry komputerowe w połączeniu z tymi na konsole całkiem usunęły lubiane kiedyś gry planszowe. Prawda jednakże jest taka, że znacznie więcej osób bierze ten drugi typ gier, wiedząc że w nie mamy szansę zagrać calutką rodziną, a co więcej wciąż można je zabierać ze sobą, kiedy gdzieś pojedziemy. To sprawia, że rzeczywiście dużo osób bardzo chętnie po nie sięga.

Gry planszowe rodzinne to wspaniały sposób na przeżycie wolnego czasu

gra planszowa
Autor: Angelia Sims
Źródło: http://www.flickr.com
Jak możemy spędzić czas z familią?

Jeśli nie chcemy całych dni przeżywać przed telewizorem albo komputerem, to trzeba się namyślić, jak możemy przeżyć dzień z familią. Pewnie że jeżeli jest ładna pogoda mamy szansę pójść na spacer, lecz co zrobić, gdy pada, a my jednakże pragniemy ten czas spędzić wspólnie i to nie koniecznie, na przesiadywaniu na kanapie i oglądaniu kolejny raz jakiegoś filmu?
Archiviato in:

Gry planszowe – z jakiego względu dobrze jest je kupować i w jaki sposób można je dziś ciekawie wykorzystać?

granie na imprezie
Autor: Eliot Phillips
Źródło: http://www.flickr.com
Od wieków człowiek wymyślał gry, które miały głównie pełnić funkcję rozrywkową, ale zazwyczaj także bardzo dobrze ćwiczyły umysł.

Druk wodny jako nowoczesna technologia nanoszenia deseni

wzory
Autor: Technolux
Źródło: Technolux
Hydrografiką oznaczamy procedurę naniesienia obrazu na rozmaitego typu powierzchnie. Może to być plastik, ceramika, drzewo, bądź szkło. Dzięki tej procedurze można przenieść obraz na przestrzenie płaskie, oraz te o nieregularnym konturze.

Gry MMORPG zrzeszą dużą ilość graczy

zabawa
Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Gry MMORPG pomagają zawiązać nowe przyjaźnie. Bardzo sporą popularnością cieszą się gry komputerowe, chociaż te w których gramy z komputerem, albo przeciw komuś kto znajduje się obok nas na krześle bardzo prędko się znudziły. Dlatego także twórcy gier opracowali gry MMORPG, w których w czasie realnym mierzą się ze sobą setki, a od czasu do czasu nawet i tysiące graczy z całego świata.
Archiviato in: