grupy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Kiedy warto skorzystać z finansowania społecznościowego

Crowdfunding
Autor: Paul Roth
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz nowsze szanse finansowania dla inwestorów, plastyków, biznesmenów , a także następnych pomysłowych ludzi są współcześnie wyjątkowo powszechne. Pośród nich bardzo ciekawym zagadnieniem jest tak zwane finansowanie społecznościowe. Bardzo wysoka popularność rozmaitych metod finansowania przez społeczeństwo, która jest wyraźna w Ameryce oraz następnych zachodnich krajach, zaczyna docierać też do Polski.

Trochę szerzej o muzyce funkowej

koncert
Źródło: http://www.morguefile.com/
W 1983 r. czwórka młodzieńców z Kalifornii postanowiło stworzyć zespół. Ich ideą było zestawienie coraz popularniejszego wówczas punku, onirycznej psychodelii i energicznego funku. Zrażeni przemocą i mizoginią ówczesnej sceny koncertowej zdecydowali się pracować nad rozwinięciem własnego środowiska muzycznego. Promowaliby pokój oraz porządną zabawę. Główną motywacją było pomnożenie ilości młodych dziewczyn wśród widowni. Swój skład nazwali Red Hot Chili Peppers i obecnie stanowią jeden z najlepiej wyróżniających się grup rockowych na świecie. Mają rzeszę miłośników na całym świecie, natomiast bilety na ich koncerty wielokrotnie wyprzedawane są na kilka miesięcy przed zdarzeniem.

Pokazy artystyczne na imprezach

akrobatyka
Autor: Kyle Nishioka
Źródło: http://www.flickr.com
Tak zwane eventy urządzane są współcześnie bardzo często. Najczęściej organizują je duże firmy dla własnych pracowników i wspólników. Imprezy tego rodzaju służą najczęściej integracji zatrudnionych, w szczególności gdy jest to impreza urządzana przez firmę mającą wielu pracowników. Często także służy to poprawieniu stosunków z zarządem i stworzeniu dobrych relacji. Często bywa tak, że zespoły sprawniej i skuteczniej funkcjonują, gdy ludzie dobrze znają się nawzajem.