gry

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zabawy planszowe na różne spotkania już nie wyłącznie domeną przeznaczoną dla dzieci

koncept gra
Autor: Thomas Galvez
Źródło: http://www.flickr.com
Gry planszowe wykorzystywane w domu w trakcie różnych spotkań z rodziną, czyli pospolite „planszówki” od zawsze funkcjonowały jako efektywny sposób na umilenie wspólnie spędzonego czasu.
Archiviato in:

Gry przeznaczone dla miłośników zanurzenia w świecie przygód i pięknych stworzeń

jezioro
Autor: Mark Hillary
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach dużą popularnością cieszą się gry komputerowe i gry, w które wolno grać na konsoli. Jednak ciągle wolno spotkać takie jednostki, które uwielbiają grać w gry planszowe lub karciane.
Archiviato in:

Jak zaplanować wolny czas? Jakiego rodzaju zajęcia są najlepsze, aby umilić takie momenty?

wysokie napięcie gra
Autor: Frank Kovalchek
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas czasem wymaga odskoczni od codzienności, czegoś odmiennego niż te same obowiązki. Istnieje wiele możliwości, aby właśnie jakoś sobie to odreagować, a jedną z bardziej odpowiednich jest zdecydowanie się na jakąś grę, która umili nam wolny czas.


Które jednak gry wybrać, jakie będą najlepsze? Wybór jest faktycznie duży, lecz na pewno najlepiej wspomnieć o dwóch szczególnie ciekawych, wyjątkowych grach.
Archiviato in:

Jaki pomysł na prezent dla naszego dziecka będzie warty zakupu?

czarna gitara
Autor: Neil Williamson
Źródło: http://www.flickr.com
Nie da się zanegować zjawiska, że każdy z nas kocha otrzymywać przeróżnego typu podarki. To dzięki nim możemy w wielu przypadkach otrzymać od naszych bliskich coś niezmiernie funkcjonalnego, na co pod żadnym pozorem nie pozwolili byśmy sobie sami.
Archiviato in:

Gry planszowe przeżywają dzisiaj w Polsce swój rzeczywisty bum

polana
Autor: teresatrimm
Źródło: http://www.flickr.com
Na ogół uważa się, że gry planszowe to zabawa dla dzieci.


Nic bardziej błędnego. Obecnie największymi odbiorcami nowoczesnych planszówek są dorośli. Co jest tego powodem? Nowoczesne gry, przy zachowaniu zwyczajnych zasad, zapewniają graczom niezły wysiłek intelektualny, współzawodnictwo, napięcie nie rzadko dają możliwość wcielić się w bohaterów znanych filmów, powieści, dziejów historycznych.
Archiviato in:

Zaskakujące pożytki uzdrawiające, jakie przynoszą gry komputerowe

Nurek - nurkowanie
W powszechnym przeświadczeniu młócenie w gry komputerowe uchodzi poniekąd za całkiem bezproduktywną zabawę. Niemniej jednak naukowcy zapewniają coraz to większą ilość dowodów na to, że ta postać spędzania czasu wolnego może być zaskakująco korzystna dla zdrowia.
Archiviato in:

Znajdź własciwą konsolę dla siebie

Praca przy laptopie
Autor: Devin Stein
Źródło: http://www.flickr.com
Świat graczy podzielony jest na dwa odłamy. Pierwszy gromadzi osoby, które wolą poznawanie gier na laptopie, twierdząc, że dzięki temu widzą wszystko w najlepszej jakości, nie potrzebując inwestować w dodatkowy sprzęt.
Archiviato in:

Gry planszowe to świetna rozrywka, zatem już dzisiaj kup właściwe elementy dla siebie oraz całej rodziny.

gra planszowa
Autor: yoppy
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz istnieje tak dużo interesujących możliwości rozrywki, że szkoda spędzać czas przed telewizorem, ponieważ można zabawiać się na mnóstwo sposobów. Przyjemną opcją spędzania czasu stają się planszówki, które teraz są dostępne w naprawdę fascynującym asortymencie.
Archiviato in:

Top lista wielu typów gier planszowych

gry online
Autor: Enrico Strocchi
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy niezwykle cenią sobie rozrywkę, persony powiązane własnie z tą dziedziną zarabiają pokaźne pieniądze na swej pracy. Oglądamy seriale, teleturnieje mecze piłki nożnej -rozrywki niezbyt pobudzające nas intelektualnie, mające tylko na celu "zabić czas".
Archiviato in:

Imperia online to naprawdę inny świat najnowsza gra - próbuj

gry komputerowe
Autor: Jovial Joystick
Źródło: http://www.flickr.com
Czy próbowaliśmy zagrać w gry logiczne?

Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że jest dużo rodzajów gier. Mamy sposobność ścigać się w wyścigać, zagrać w gry platformowe w których będziemy zmuszeni pokonać różnorakie przeszkody, żeby dojść do celu.
Archiviato in: