hotele

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Które piękne rodzime metropolie powinno się zwiedzić?

para turystów zwiedzająca miasto
Autor: David van der Mark
Źródło: http://www.flickr.com
Nie od teraz wiadomo, że turystyka to niezmiernie ważna część naszej codzienności. Zmienianie naszego miejsca pobytu oraz poznawanie nowych miast bez wątpienia jest doskonałą okazją do naszego rozwoju intelektualnego, ale i jednocześnie do spoczynku.

Wciąż nie masz planów na urlop? Już w tym momencie poszukaj pokoi w Stegnie, żeby spędzić najlepsze wczasy!

Morze Bałtyckie
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Okres ferii przybliża się wielkimi krokami, mnóstwo dorosłych ma już zaplanowane terminy urlopów, uczniowie tymczasem nie mogą doczekać się końca czerwca, tak aby mieć wyczekane dwa miesiące bez szkolnych obowiązków. Powinno się już dzisiaj pomyśleć o tym, gdzie spędzić tegoroczne wczasy i jak najszybciej zarezerwować miejsca noclegowe.
Archiviato in:

Miasto Gdańsk

Gdańsk
Autor: zeesenboot
Źródło: http://www.flickr.com
Gdańsk to miasto o nadzwyczaj bogatej, ponadtysiącletniej historii i kupieckiej tradycji. Jego strategiczne położenie, przyczyniło się do przyjęcia Gdańska do Związku Hanzeatyckiego, nawiązania wielu istotnych kontaktów zagranicznych, istotnego wzbogacenia się miasta i przyciągnięcia wielu urlopowiczów spędzających wczasy nad morzem. Zasoby pieniężne i status Gdańska wpłynęły na błyskawiczny rozwój kultury, nauki i sztuki. Dzięki temu Gdańsk jest niezwykle bajecznym miastem, z licznymi zabytkami, muzeami i galeriami sztuki.