kino

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Poszukiwacz skarbów na miarę współczesnego świata

chłopiec gra na laptopie
Autor: shizhao
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wiadomo współczesna technologia mknie do przodu z prędkością światła. Dlatego własnie powstają nowe serie gier, którymi możemy się pasjonować już jedynie na playstation 4. Producenci gier i owych konsoli chcą wspólnie zdobywać rynek. Jednak dla graczy, którzy uwielbiają nowinki, ani kupno nowej konsoli ani też nowej gry nie będzie czymś niesamowitym, a już na sto procent nie dla osób, które pokochały grę uncharted. Niedawno wyszła kolejna seria uncharted 4, gdzie nadal jesteśmy awanturnikiem, który szuka skarbów.
Archiviato in:

Perspektywa jutra – ale nie do końca wiemy jak bliska

kino domowe
Autor: stephen bowler
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli ktoś jest fanem filmowej serii Mad Max to na pewno gra borderlands zostanie z nim na dłużej. Zresztą tak jak każdej osobie, która lubi świetną akcję. Tutaj bohaterów jest czterech, jednym z nich jesteśmy my, musimy pokonać wrogów. Na planecie, gdzie ludzie muszą walczyć z dzikimi bestiami. To właśnie ludzie dają nam zadania, które pomagają chronić ich przed nieobliczalnymi bestiami. Możemy wybrać do walki różnego typu broń. Jednak najfajniejsze jest dla wielu graczy fakt, że podczas gry, razem z następnymi etapami zyskujemy kolejne umiejętności, a co za tym idzie jest nam łatwiej walczyć z bestiami.
Archiviato in:

Jeżeli nasza dziedzina zainteresowań przemienia się w pracę zawodową, to w takim wypadku poza większymi kosztami możemy spodziewać się przychodów

adapter
Autor: Trust
Źródło: Trust
Każde hobby wymaga wkładu finansowego, jedno więcej, inne nie tak dużo. Jeśli zaś nasza dziedzina zainteresowań przemienia się w pracę zawodową, to wtedy poza dużymi kosztami możemy liczyć również na przypływ gotówki z tego tytułu. Niestety rozwój kosztuje, skoro się rozwijamy w danej dziedzinie to musimy inwestować w naszą zawodową pasję, aż osiągniemy perfekcję, w tym co robimy. Choć nawet, jeśli dotrzemy do tego miejsca wydatki wcale się nie skończą. Kształcenie to nieustanny proces podnoszenia swoich kwalifikacji. Także pisarz płaci duże koszty własnego rozwoju, choć wielu w to nie może uwierzyć.
Archiviato in:

Znajdź najlepszy gatunek filmów dla siebie

Zdrowe zęby
Autor: KlukovkinPhotography
Źródło: http://www.flickr.com
Nie ma chyba najmniejszych nawet wątpliwości co do tego, że kino jest obecnie jednym ze zdecydowanie najbardziej rozwiniętych rodzajów sztuki na świecie. Dla wielu osób jest to być może trochę dziwne, ponieważ przecież w porównaniu przykładowo do malarstwa film rozwija się od niezbyt długiego czasu. Równocześnie jednak jest to jedynie następny dowód na to, że kino skrywa w sobie niezwykły urok – przecież w zaledwie kilka dekad było ono w stanie zyskać znaczną popularność na całym świecie.

Profesjonalne i amatorskie recenzje filmowe w Internecie

aktor
Autor: Tabercil
Źródło: http://www.flickr.com
Znane ogólnie pisanie recenzji po obejrzanym filmie może być w charakterze zarówno pozytywnym – gdy widz był zadowolony z seansu i kiedy film spełniał najistotniejsze dla recenzenta kryteria, jak i negatywnym, krytycznym. Nie wszystkie recenzje filmowe muszą być specjalistyczne, gdyż znaczące są wrażenia i szczerość odbiorców. Słowo pochodzące z języka łacińskiego – recensio – znaczy spis ludności czy też przegląd, więc można przyjąć, że recenzja jest swoistym rodzajem przeglądu, podsumowania danego filmu.
Archiviato in: