koncerty

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co zrobić, aby impreza była wyjątkowa?

Taniec
Autor: Knight Foundation
Źródło: http://www.flickr.com
Wyjazdy pracownicze, festyny oraz wesela potrzebują wyjątkowej atmosfery oraz zapewnienia zaproszonym osobom ogromu różnorakich atrakcji. W wielu sytuacjach dobrze jest zrezygnować z powszechnie wybieranych rozwiązań i zaimponować uczestnikom imprezy oryginalnym, świeżym podejściem do zagadnienia rozrywki.

Koncerty muzyczne mają niepowtarzalną magię

Deep Purple
Źródło: http://www.flickr.com/
Chadzanie - jeżdżenie, na wszelakie koncerty to niewątpliwie urokliwa rozrywka. Choćby koncert legendarnego Petera Gabriela czy Asgeira to było coś niesamowitego. Nawet jeśli nie jesteśmy mega miłośnikami danego artysty \ zespołu, to tak czy siak będziemy wielce zadowoleni. Zakładając, że potrafimy się bawić.
Archiviato in:

Niby jakie są najbardziej znaczące zalety słuchania muzyki?

Guns n Roses
Źródło: http://www.flickr.com/
Muzyka jakby nie patrzeć w obecnej formie towarzyszy nam od stosunkowo niedługiego okresu czasu, ale oczywiście ciężko nie pamiętać, że i niegdyś, zanim wymyślono elektryczność ludzie mogli się raczyć muzyką. Może za dawnych lat muzyka głębiej na nas oddziaływała?
Archiviato in:

Dlaczego bardzo chętnie słuchamy muzyki?

koncert
Źródło: http://www.morguefile.com/
Obecnie w różnych rozgłośniach radiowych, w Internecie, ale także w telewizji rządzi kicz. No takie są fakty - trochę bardziej ambitny miłośnik muzyki wie, że nawet jeżeli jadąc autem do pracy usłyszy w rozgłośni radiowej utwór ambitnego muzyka, to tak czy siak musi wiedzieć, iż mimo wszystko musiał iść nawet on na pewne ustępstwa! Właśnie tak działa świat biznesu.

W jakim miejscu szukać popularnej muzyki?

Koncert rapowy Zénith de Paris
Autor: Coup d'Oreille
Źródło: http://www.flickr.com
Pomyślmy co robić, aby pozyskać nieograniczony dostęp do muzyki - a czy to w ogóle coś możliwego? To oczywiste, że autentycznie każdej wydanej piosenki nie można szybko znaleźć, lecz na całe szczęście nawet mocno niszowa poezja śpiewana koncerty na dvd/blu-ray obecnie nie jest za bardzo trudna do odnalezienia.
Archiviato in:

Dostęp do najlepszej muzy jest nieograniczony

Koncert rockowy
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Pewnie wszyscy fani muzyki są wyczuleni nie tylko na dźwięki, ale naturalnie również na zwykły obraz. Czyli jeżeli ktoś przykładowo bardzo lubi Kult czy Toma Waitsa, chciałby również obejrzeć sobie jakiś koncert - najlepiej ten na żywo, ale trudno nie zauważyć, że najczęściej taka opcja nie istnieje.
Archiviato in:

Trochę rad dla wielbicieli muzyki

Koncert rockowy
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Często mówimy, że aktualna muzyka i tak nie jest ciekawa, godna zainteresowania miłośnika muzyki, który cechuje się trochę innym gustem, aniżeli ogół. Jednak któż powiedział, iż musimy tylko zwracać uwagę na muzykę popularną?

Trochę szerzej o muzyce funkowej

koncert
Źródło: http://www.morguefile.com/
W 1983 r. czwórka młodzieńców z Kalifornii postanowiło stworzyć zespół. Ich ideą było zestawienie coraz popularniejszego wówczas punku, onirycznej psychodelii i energicznego funku. Zrażeni przemocą i mizoginią ówczesnej sceny koncertowej zdecydowali się pracować nad rozwinięciem własnego środowiska muzycznego. Promowaliby pokój oraz porządną zabawę. Główną motywacją było pomnożenie ilości młodych dziewczyn wśród widowni. Swój skład nazwali Red Hot Chili Peppers i obecnie stanowią jeden z najlepiej wyróżniających się grup rockowych na świecie. Mają rzeszę miłośników na całym świecie, natomiast bilety na ich koncerty wielokrotnie wyprzedawane są na kilka miesięcy przed zdarzeniem.

Jakie wydarzenia muzyczne odbędą się w Polsce?

Koncert
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Wielki Koncert Plenerowy zaprosił szczególnych artystów na odbywającą się w tym roku edycję, wśród której nie zabraknie The Doors. Fani tego gatunku muzycznego wydarzenia już dzisiaj zacierają ręce i szykują się na zetknięcie się z tą niezwykłą estetyką. Oryginalność muzyczna to wręcz flagowa cecha przedstawianego przez zespołu gatunku. Niesamowite emocje oraz jeszcze lepsze wrażenia szykują się dla uczestników festiwalu. Znane gwiazdy, a więc sama śmietanka zapewniają niezapominane momenty oraz wyjątkowe doświadczenie dla zmysłów.

W jaki sposób najskuteczniej promować zespół?

Letnie festiwale muzyczne w Portugalii
Autor: Sigma International
Źródło: Sigma International
Dzisiaj jest w sumie dużo łatwiej się wybić ze swoim zespołem muzycznym, niż w poprzednich latach. Oczywiście chodzi o taki zespół, który mimo wszystko coś sobą reprezentuje. Bo wiadomo - jeśli jesteśmy zwykłymi amatorami, pewnie nie zrobimy kariery. Choć tak naprawdę działa dużo zespołów, które w zasadzie nic ciekawego nie pokazują. Bardzo dobrze, że jednak porządni muzycy, jeżeli bardzo będą się starali, są w stanie zrobić karierę, odnieść sukces. Niegdyś Andy Warhol rzekł, iż każdy człowiek zasługuje na pięć minut popularności.