koty

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Kocia rzeczywistość czyli jak skutecznie dbać o kota

Świat bez kotów musiałby być smutny. Dużo ludzi nie może żyć bez tych zwierzaków i to nic dziwnego. Kot być może nie jest tak bardzo przywiązany do człowieka jak pies, nie respektuje rozkazów, jest krnąbrny, bywa, że coś podrapie (zwłaszcza, jeżeli nie postawiłeś na drapaki). Mimo to kota da się uwielbiać.

Jak najlepiej zatroszczyć się o najlepszą i zbilansowaną dietę kota?

Kot, zwierzęta domoiwe
Autor: wrhoanaz
Źródło: http://www.sxc.hu
Od wielu wieków blisko nas były zwierzęta, zwłaszcza kilku różnych gatunków. Szczególnie towarzyskie już dawno temu okazały się psy – a raczej wilki, należące niemniej do psowatych – jakie tak długo włóczyły się za ludzkimi plemionami w nadziei na resztki z ich polowań, że stały się czymś naturalnym w tych plemionach. Zaczęto je przygarniać i wykorzystywać do pilnowania majątku, wsparcia w polowaniach i innych czynnościach. Dzisiaj psy najrozmaitszych ras, tak odmiennych, że zmuszają do zadawania pytań, czy należą nadal do jednego gatunku, żyją z ludźmi we wsiach i w miejskich blokach.
Archiviato in:

Czym karmić nasze koty?

Koty domowe a żywienie
Autor: Benjamin Watson
Źródło: http://www.flickr.com
Bez wątpienia każdy z nas miał za sobą ten dzień, kiedy to ich pociecha uroczyście ogłasza, że pragnie mieć w domu zwierzątko. Co wtedy począć? Czy od razu odmawiać maluchowi pupila? To jest uzależnione od paru rzeczy. Przede wszystkim, warunków mieszkalnych naszej rodziny.