młodzież

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Których języków uczymy się bardzo chętnie i czemu tak właśnie się dzieje?

Włochy
Autor: Luca Serazzi
Źródło: http://www.flickr.com
W okresie komunizmu nikt (poza nielicznymi wyjątkami) nie posługiwał się językiem angielskim. Zamiast tego wielka ilość ludzi potrafiła się dogadać w języku rosyjskim. Rosyjski był wszędzie: na studiach, w szkole, nie było innej możliwości, obowiązkiem było się go uczyć, bo nasz „bratni” sąsiad patrzył uważnie też na nasze kształcenie. Jednocześnie, nasza gospodarka była uzależniona od ZSRR, więc trochę nielogicznym byłoby się uczyć innych języków obcych, no chyba, że dla własnych ambicji. Ten stan nagle zmienił się w latach dziewięćdziesiątych.
Archiviato in:

Wszelakiego typu gry taktyczne to ciekawy sposób spędzania wolnego czasu

Odzież militarna
Autor: USAG- Humphreys
Źródło: http://www.flickr.com
Militaria to aktualnie dość popularny temat wśród młodzieży. Fascynacja młodych chłopców militariami i sprzętem wojskowym ma miejsce od wieków. Powołuje się różnego typu stowarzyszenia, gdzie miłośnicy i hobbyści tego rodzaju tematyki spotykają się i wymieniają doświadczenia. Zwykle stowarzyszenia takie promują rożnego typu postawy patriotyczne w oparciu o swego rodzaju zabawy w wojnę.