miejsca

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Przepyszny i miły wypoczynek w klimatycznych restauracjach i kawiarniach we wrocławskim rynku

wrocławski rynek
Autor: johannes tandl
Źródło: http://www.flickr.com
Wrocław jest cudownym miastem położonym nad śliczną rzeką Odrą, przyciągającym turystów nie tylko ze względu na jego architekturę ale również z powodu kosmicznej ilości wydarzeń kulturalnych. To jedno z największych i najcudowniejszych polskich miast jest fantastycznym miejscem do zwiedzania. Jednak nie tylko urozmaicenia turystyczne są warte czasu, we Wrocławiu znajduję się niemało ciekawych kawiarenek i restauracji proponujących pyszny posiłek.
Archiviato in:

Domy nad jeziorem - czego dosłownie i za jaką cenę zdołamy się spodziewać?

jezioro
Autor: David Schiersner
Źródło: http://www.flickr.com
Nie każdy marzy o tym, aby wypocząć w górach czy nad morzem. Czasem pełnię szczęścia zapewnia jezioro, bliskość przyrody, zieleń. To rzecz jasna powód, dla którego rośnie uznanie urlopów czy wypoczynków w miejscowościach, w których domki nad jeziorem można wynająć. Czego można się spodziewać jadąc na wczasy w tego rodzaju punkt? Co oferują nam posiadacze domków i za jaką cenę?

Restauracja do wynajęcia na przyjęcie okolicznościowe we Wrocławiu

ekskluzywne jedzenie
Autor: Satoshi KINOKUNI
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas przynajmniej parę razy w życiu stoi przed koniecznością zorganizowania jakiejś imprezy okolicznościowej. Przygotowujemy wesele, chrzciny, komunię dla dziecka, czasem dostajemy polecenie by zorganizować służbowy bankiet. Jest tego wiele, zatem dobrze jest wiedzieć jak się do tego zabrać. Są tak właściwie dwa rozwiązania.