morze

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Bałtyckie morze - dobre lokalizacje na odpoczynek?

morze bałtyckie
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
W dzisiejszych czasach Ziemia stoi dla nas otworem. Jesteśmy w stanie wybrać się na wycieczkę na przeciwny jej koniec, bez przymusu oszczędzania na to przez całe lata. Tanie linie lotnicze nas rozpieszczają, śródziemnomorskie plaże są na wyciągnięcie dłoni, w trakcie paru godzin można się tam dostać, w kwocie dwustu złotych. Jednak nie każdy chce latać w przestworzach, nie każdy także uwielbia upały i letnią wodę w morzu. Mimo tych wszystkich profitów, nadal rzesze Polaków udają się co roku nad bałtyckie morze. Na czym polega jego fenomen?
Archiviato in:

Gdzie warto wybrać się na wakacje? Trudny wybór między wakacjami nad morzem, a odpoczynkiem w górach.

szczyty w Bieszczadach
Autor: Andrzej Wójtowicz
Źródło: http://www.flickr.com
Decydując się na wakacje warto zdecydować się na wypoczynek w Polsce, gdyż nadal mało osób zdaje sobie sprawę ze wszystkich walorów naszego kraju. Imponujące krajobrazy oraz ciekawe zabytki pozwalają na aktywny wypoczynek, w czasie którego jesteśmy w stanie dowiedzieć się różnych przydatnych informacji na temat naszej historii i tradycji.

Jeśli zdecydujemy się na wakacje nad Bałtykiem czeka nas wiele ciekawych atrakcji

wakacje nad bałtykiem
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieje mnóstwo interesujących miejsc w Polsce wartych zwiedzenia, jednakże to w szczególności jeden kierunek cieszy się co roku największą popularnością – chodzi mianowicie o nasze polskie morze. Wszyscy spragnieni wylegiwania się na plaży wśród tłumów rozentuzjazmowanych plażowiczów winni zdecydować się na wakacje morze 2015 – jak co roku i w te wakacje czeka tu na wycieczkowiczów mnóstwo atrakcji.
Archiviato in:

Z jakiej przyczyny Władysławowo domki letniskowe cieszą się tak dużą modą?

Władysławowo - plaża
Autor: By dijey bobo
Źródło: http://www.flickr.com
Bez wątpienia na obecną chwilę ludzie coraz więcej czasu dedykują na pracę, przez co niejednokrotnie dochodzi do takiej okazji, iż po jakimś okresie są bardzo zmordowani i już nie wiedzą jak mogą naturalnie działać.
Archiviato in:

Kołobrzeg - przepis na doskonałe wczasy nad morzem

Kołobrzeg, plaża
Autor: brzeszczot
Źródło: www.sxc.hu
Kołobrzeg i Władysławowo to popularne kurorty morskie i uzdrowiska, niemniej jednak ze względu na swoje strategiczne położenie, Kołobrzeg przez kilka wieków był miastem – fortecą, czego świadectwem są ocalone do dzisiaj fortyfikacje. Sporo z nich jest adaptowanych do spełniania innych, dzisiejszych funkcji i służą one równocześnie mieszkańcom miasta, jak i turystom. Każdy, kto ceni sobie czynny odpoczynek, organizując wakacje 2014 może, więc zdecydowanie postawić na Kołobrzeg!

Miasto Gdańsk

Gdańsk
Autor: zeesenboot
Źródło: http://www.flickr.com
Gdańsk to miasto o nadzwyczaj bogatej, ponadtysiącletniej historii i kupieckiej tradycji. Jego strategiczne położenie, przyczyniło się do przyjęcia Gdańska do Związku Hanzeatyckiego, nawiązania wielu istotnych kontaktów zagranicznych, istotnego wzbogacenia się miasta i przyciągnięcia wielu urlopowiczów spędzających wczasy nad morzem. Zasoby pieniężne i status Gdańska wpłynęły na błyskawiczny rozwój kultury, nauki i sztuki. Dzięki temu Gdańsk jest niezwykle bajecznym miastem, z licznymi zabytkami, muzeami i galeriami sztuki.

Doskonały urlop rodzinne w Gąskach

Morze Bałtyk, mewa
Autor: mmlolek
Źródło: http://www.flickr.com
Gąski to wieś wakacyjna mieszcząca się na wybrzeżu zachodnim, w rejonie Mielna. Jest zaliczana do najbardziej zacisznych polskich kurortów nadmorskich, w związku z tym decydując się na to miejsce na odpoczynek nad Bałtykiem można liczyć na wypoczynek w kameralnej i spokojnej atmosferze.
Bliska odległość Mielna i Sarbinowa, to dodatkowy plus dla turystów, którzy okazjonalnie chcieliby zaznać rozrywki w miejscach z większą ilością barów i dyskotek.

Darłowo - super miejsce na wakacyjny wypoczynek w 2014r.

Morze, Bałtyk
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Darłowo to popularna miejscowość letniskowa, bardzo często wybierana na odpoczynek nad Morzem Bałtyckim. Znajduje się u ujścia rzeki Wieprzy. Ma dwie główne części: Darłówko i Racisław. Każdy to już teraz planuje wakacje może powoli rezerwować pokoje gościnne. Darłowo czeka już albowiem na wczasowiczów.

Darłówko - doskonały propozycja na urlop 2014|Wakacje w Darłówku

Morze, mewa
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Darłówko to nadmorska, turystyczna dzielnica miejscowości Darłowo. Zlokalizowana jest u ujścia do morza Bałtyckiego rzeki Wieprzy, która rozdziela ją na dwie części – Zachodnią i Wschodnią. Przemieszczanie się między dwoma częściami dzielnicy ułatwia most zwodzony zbudowany w latach 80. XX, który jest wyłączony dla ruchu kołowego. Obiekt ten, jest jedynym tego typu zabytkiem w naszym kraju.

Wypoczywaj w Polsce niezależnie od pory roku

Narty, sporty zimowe
Autor: boogy_man
Źródło: www.sxc.hu
Polska na weekend czy też na wakacje staje się dla co poniektórych osób, w znacznej mierze obcokrajowców, miejscem gdzie można odpocząć w zgodzie z przyrodą. Przez nasz kraj przebiegają tysiące szlaków turystycznych w poszczególnych regionach. Każdy region jest niepowtarzalny i przyciąga do siebie przeróżnymi atrakcjami, które warto uwzględnić na swojej liście planując wypoczynek 2014!