muzyki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Odpowiedni moment na wyjście do kina

pokazy firmowe na trampolinach
Autor: Dave Herholz
Źródło: http://www.flickr.com
Urlop to wspaniała pora na to, by nadrobić wszelkie zaległości kulturalne. Przypomnijmy sobie, kiedy ostatnio byliśmy chociażby w kinie, operze, teatrze czy operetce. Dawno temu, prawda?

Melodia oświecenia, czy z dzisiejszymi wstawkami? Kwartet smyczkowy zagra na każde zlecenie

artystka grająca na ulicy
Autor: Ryan Li
Źródło: http://www.flickr.com
Wydźwięk paru instrumentów smyczkowych, wykonany przez kwartet smyczkowy, swoją historię ma w epoce barokowej. Swój szczyt rozpoznawalności kwartety smyczkowe osiągały w klasycyzmie. Dziś zgrana czwórka grająca na skrzypcach, altówce i wiolonczeli uświetnia ślub, bankiet czy inne przyjęcie.

Teraz prowadzenie własnej domeny internetowej to wielkie wyzwanie – radzimy Ci, jak poradzić sobie z kwestiami prawnymi w takich wypadkach

Bank muzyki
Autor: summonedbyfells
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach nie bez przyczyny mówi się, że internet jest chyba największym medium reklamowym, a przy tym miejscem, w których chyba najłatwiej zaistnieć. Jeśli myślisz o otworzeniu swojej witryny internetowej lub bloga, wówczas na pewno nie powinieneś się więcej zastanawiać – jeżeli tylko będziesz wytrwały i będziesz prowadzić stronę na bieżąco, wtedy na pewno będziesz mógł liczyć na popularność albo przynajmniej na możliwość zarabiania na blogu.
Archiviato in: