nagrania

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Pokazy artystyczne na imprezach

akrobatyka
Autor: Kyle Nishioka
Źródło: http://www.flickr.com
Tak zwane eventy urządzane są współcześnie bardzo często. Najczęściej organizują je duże firmy dla własnych pracowników i wspólników. Imprezy tego rodzaju służą najczęściej integracji zatrudnionych, w szczególności gdy jest to impreza urządzana przez firmę mającą wielu pracowników. Często także służy to poprawieniu stosunków z zarządem i stworzeniu dobrych relacji. Często bywa tak, że zespoły sprawniej i skuteczniej funkcjonują, gdy ludzie dobrze znają się nawzajem.

O klasykach rocka

zdjęcie The Beatles
Autor: Connie Ma
Źródło: http://www.flickr.com
Niegdyś, żeby posłuchać ulubionej muzyki trzeba było niekiedy latami poszukiwać utęsknionej płyty winylowej. Muzyki niepodobna było nabywać w sieci, zaś sprowadzanie z zagranicy było nadzwyczaj trudne. Duża liczba osób nie miała więcej aniżeli kilkadziesiąt płyt w domu. Współcześnie jest inaczej. Płyty są bez problemu dostępne na stronach WWW, gdzie od ulubionej piosenki dzieli konsumenta jeden klik.

Legendarne zespoły rockowe

nirvana
Autor: chinnian
Źródło: http://www.flickr.com
Choć współcześnie słynnych i znakomitych jest wiele zespołów rocka, to Nirvana jest zdecydowanie tym, który zdecydował o teraźniejszości hard rocka, a i współcześnie są jedną z najchętniej wznawianych zespołów. Ten wyjątkowo znany zespół podbił krytyków swym niesamowitym podejściem do koncertów i niesamowitymi tekstami.

Która muzyka jest dobra dla maluchów?

To, czego słucha młodzy człowiek, ma wielki wpływ na jego wychowanie. W zasadzie wszyscy rodziciele powinni orientować się, w jakich utworach lubuje się ich podopieczny. Obecna branża muzyczna jest fatalna, tak uważają nawet najbardziej umiarkowani znawcy.