pływanie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Przygotowanie do triathlonu - czyli jak troszczyć się o własne postępy jak również wyróżnić się na tyle innych sportowców

pływalnia
Autor: cotaroba
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy sportowiec zapewne ma świadomość, że wszelkie postępy w danej dziedzinie niewątpliwie motywują do kolejnych działań. Jedną z najbardziej wymagających dyscyplin jest zapewne triathlon, stanowiący dyscyplinę łączącą takie dziedziny, jak pływanie, bieganie, jak również kolarstwo, a co za tym idzie wymagający szczególnych ćwiczeń przygotowujących. Każdy osoba pragnąca wyróżnić się w tej dyscyplinie musi najpierw poznać swoje wszelkie możliwości oraz dokonać starań, aby jej kondycja była na odpowiednim poziomie.

Zwalczanie swoich kompleksów z pewnością jest bardzo dużym wyzwaniem.

Trathlon
Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
Zwłaszcza jeżeli ktoś regularnie przesuwa swoje bariery wytrzymałości. Bardzo dużo osób w rzeczywistości woli zostać w bezpiecznym miejscu myśląc, że ich marzenia kiedyś spełnią się samodzielnie. Niestety tego typu kierowanie się w życiu nie jest w żaden sposób dobre, ponieważ zazwyczaj po kilku miesiącach znajdują się dokładnie w tym samym miejscu co wtedy.

Czy trzeba kupić własne kajaki

Sporty wodne
Autor: chris walker
Źródło: http://www.flickr.com
Ludzie, którzy mieli okazję uczestniczyły w spływie kajakowym doskonale wiedzą, że nie trzeba mieć własnych kajaków. Zresztą prawda jest taka, że niewiele osób posiada w domu kajak. Nie jest to u nas w kraju tak popularny sprzęt jak rower. Wiadomo, że są ludzie, którzy posiadają własne kajaki.
Archiviato in:

Mazury i spływy kajakowe<br />

spływy kajakowe
Autor: NOAA's National Ocean Service
Źródło: http://www.flickr.com
To straszne, gdy w trakcie letniego weekendu, na przykład w połowie lipca, zamiast wypoczywać w fajnym miejscu, niestety pracujemy lub najzwyczajniej w świecie kisimy się w mieście. Może by tak po prostu pojechać na Mazury? Należy się śpieszyć, bo wzrasta moda na Krainę Tysiąca Jezior, również wśród obcokrajowców, a więc bardzo realne, że za jakiś okres czasu Mazury, chociaż w dalszym ciągu piękne, nie będą aż tak dziewicze, nieznane.

Pełne wrażeń wyprawy kajakiem

spływ kajakowy weekend
Autor: Wendy
Źródło: http://www.flickr.com
Jesień się wielkimi krokami, ale wciąż jeszcze jest dość ciepło i ładnie. Mimo, że wakacje minęły, to warto wykorzystywać ładne weekendy na relaks na świeżym powietrzu. Możliwości jest dużo, a jedną z najbardziej atrakcyjnych są spływy kajakowe. Rzek mamy w Polsce dużo, więc najczęściej nawet nie trzeba daleko jechać, aby tej przyjemności zaznać. Naturalnie najlepsze miejsca na kajaki to Mazury. Tam można znaleźć wiele pięknych dopływów, kipiących barwami zakamarków.