pasje

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak dwudziestoletni zdolni polscy muzycy starają się zarobić na utrzymanie

artystka grająca na ulicy
Autor: Ryan Li
Źródło: http://www.flickr.com
Bycie artystą w dzisiejszych czasach nie jest proste i tylko na pocieszenie można nadmienić, że najprawdopodobniej nigdy nie było. Uczęszczanie do średniej szkoły muzycznej wcale nie wróży szczęśliwej przyszłości na scenie - zazwyczaj przyszły sukces finalizuje się tym, że muzyk, który przed laty z wielką ćwiczył gamy, teraz nie wie nawet, gdzie leży jego gitara.

Znajdź swoje zainteresowanie i bądź oryginalny jak nigdy dotąd

kierowca na motorze
Autor: driver Photographer
Źródło: http://www.flickr.com
Jak się wyróżnić, jak być autentycznym? Za często myślimy o takich, co chcą być widoczni, iż są to osoby płytkie i próżni, myślą jedynie o tak zwanym „parciu na szkło”, nic nie chcą od życia jedynie popularności! Oczywiście to złe postrzeganie, ponieważ każdy z nas – ekstrawertyk czy osoba introwertyczna – chce uznania, pragnieodznaczać się wyjątkowością, nie chce jednocześnie, żeby jego życie było szare. Co więc uczynić, żeby być oryginalnym?

Która muzyka jest dobra dla maluchów?

To, czego słucha młodzy człowiek, ma wielki wpływ na jego wychowanie. W zasadzie wszyscy rodziciele powinni orientować się, w jakich utworach lubuje się ich podopieczny. Obecna branża muzyczna jest fatalna, tak uważają nawet najbardziej umiarkowani znawcy.