pensjonaty

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jakie atrakcje do wyboru będą mieć turyści którzy będą chcieli spędzić urlop na terenie naszego kraju

bukowina tatrzańska
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Polska ma ten ogromny plus, że zaoferować może turystom niezwykle różnorodne miejsca, w których mogą wypocząć. Całe południe kraju to wspaniałe, miejscami niedostępne i dzikie góry, w których można aktywnie spędzać czas w zasadzie o każdej porze roku.

Nie możesz doczekać się urlopu?Sprawdź, z jakiego względu dobrze jest wyjechać nad polskie morze

nad morzem
Autor: Graci Camiña
Źródło: http://www.flickr.com
Wraz z początkiem nowego roku coraz więcej osób zaczyna myśleć nad wypoczynkiem. Chociaż kierunków, w które można pojechać, jest naprawdę multum, to zawsze polecane jest polskie morze. Dlaczego to nieprzerwane tak ochoczo wybierane miejsce?
Archiviato in:

Dlaczego warto pojechać na długi weekend nad jeziora mazurskie

Jezioro, Mazury
Autor: evoonia
Źródło: http://www.flickr.com
Obszar Warmii i Mazur nieraz nazywamy mianem „Krainy Tysiąca Jezior”, aczkolwiek jest on znacznie bogatszy w jeziora, niż sugeruje to jego pseudonim. Na terenie Warmii i Mazur doliczono się w przybliżeniu 2000 jezior. Ich charakterystyczne położenie, urozmaicona linia brzegowa i otoczenie fenomenalnej przyrody spowodował, że zrobiono tu kompleksowo zaopatrzony Szlak Wielkich Jezior Mazurskich, na którego przebycie trzeba zarezerwować 10 dni. Podkreślić trzeba fakt, że w regionie mieści się największe polskie jezioro: Śniardwy.

Miasto Gdańsk

Gdańsk
Autor: zeesenboot
Źródło: http://www.flickr.com
Gdańsk to miasto o nadzwyczaj bogatej, ponadtysiącletniej historii i kupieckiej tradycji. Jego strategiczne położenie, przyczyniło się do przyjęcia Gdańska do Związku Hanzeatyckiego, nawiązania wielu istotnych kontaktów zagranicznych, istotnego wzbogacenia się miasta i przyciągnięcia wielu urlopowiczów spędzających wczasy nad morzem. Zasoby pieniężne i status Gdańska wpłynęły na błyskawiczny rozwój kultury, nauki i sztuki. Dzięki temu Gdańsk jest niezwykle bajecznym miastem, z licznymi zabytkami, muzeami i galeriami sztuki.