podróże

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Chcesz przyuczyć się języka włoskiego? Wybierz się na kurs i doskonal swoje kompetencje ćwicząc w domu!

nauka języka obcego
Autor: www.audio-luci-store.it
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie kompetencje lingwistyczne są bardzo cenione i stanowią imponujący walor na rynku pracy. W rzeczywistości w życiu przytrafia się wiele okazji, w jakich posługiwanie się cudzoziemskim językiem może być nadzwyczaj pomocne.

Sezon ferii zimowych to szczególnie szaleństwo na stokach narciarskich

sporty zimowe
Autor: harmishhk
Źródło: http://www.flickr.com
Moda na dyscypliny zimowe nadciągnęła do naszego kraju stosunkowo niedawno i natychmiast porwała serca mnóstwa ludzi. Jest to idealny sposób na spędzenie zimy aktywnie i energicznie. W ciągu ferii wiele ludzi szuka ofert podróży właśnie na stoki narciarskie, żeby zagospodarować ten okres jak najdoskonalej i ulepszać swoje zdolności jazdy na nartach czy też desce. Zarówno jedna jak i druga dyscyplina ma swoich sympatyków, jacy na ciekawszych stokach zdecydowanie prezentują swoje zręczności.

Incentive - jedynie dla dużych firm? Wyjazdy motywacyjne

Incentive
Źródło: www.orlicatravel.pl
Incentive - to nie dla wszystkich znane określenie, które określa pewne narzędzie firmowe polegające na organizowaniu imprez wyjazdowych dla firm, mających na celu lepsze poznanie zespołu, zwiększenie ich lojalności wobec firmy. Zatem to nic innego jak sławne wyjazdy integracyjne.