portal

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy oddziaływanie gier komputerowych na nasze dzieci naprawdę bywa aż tak negatywny?

wokalista
W epoce ogólnodostępnego Internetu ciężko jest ochronić maluszka przed jego oddziaływaniem. Bywa on obecnie tak popularny, natomiast jego zasięg tak olbrzymi, że nierzeczywisty świat coraz dosadniej postrzegany jest w świadomości naszych maluszków jako druga realność.

Co jest lepsze - standardowe programy w gazetach czy też rozpiska w internecie?

muzyka - fotografia
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie ludzie wyjątkowo cenią sobie komfort i prędki dostęp do różnego typu informacji. Jest to spowodowane narastającym postępem techniki i zwiększającym się zasięgiem sieci www. W obecnych czasach praktycznie każdy człowiek ma do niego dostęp i w każdej chwili potrafi zobaczyć przyciągające go informacje. Z tego powodu coraz więcej redakcji prowadzi własne serwisy on-line, aby dogodzić osobom, dla których papierowa gazeta jest reliktem. Jak się okazuje, teraźniejsi ludzie nie mają oporów, aby robić zakupy czy płacić rachunki właśnie za pośrednictwem internetu - czynią to z wielką chęcią. Prędkość i komfort to fundamentalne zalety. Na dodatek, sieć przynosi więcej okazji choćby gdy chodzi o dojście do rozrywki.
Archiviato in:

Randki w Bradford

Bradford
Autor: Tim Green
Źródło: http://www.flickr.com
Wyszukanie idealnej osoby jest w dwudziestym pierwszym wieku o wiele prostsze, niż kiedyś. W dobie internetu można poznać wysoce najróżniejsze osoby z najrozmaitszych zakątków świata. Znacznie łatwiej jest znaleźć osoby w zbliżonym wieku bądź o takich samych zainteresowaniach lub planach na przyszłość. Dotyczy do także polskich migrantów, którzy potrafią czuć się nieco zagubieni w innych państwach.

Rady miłosne dla Polaków w UK

Miłość w wielkim mieście
Autor: Antonio Tajuelo
Źródło: http://www.flickr.com
Powodów, dla których wiele osób co roku emigruje za granicę jest naprawdę sporo. Jeśli zastanawiasz się, jakie są najczęstsze przyczyny, dla których ludzie emigrują za granicę, zdecydowanie bardzo się zdziwisz. Otóż okazuje się, że przyczyną, dla której ludzie emigrują za granicę, jest… miłość.

Legendarne zespoły rockowe

nirvana
Autor: chinnian
Źródło: http://www.flickr.com
Choć współcześnie słynnych i znakomitych jest wiele zespołów rocka, to Nirvana jest zdecydowanie tym, który zdecydował o teraźniejszości hard rocka, a i współcześnie są jedną z najchętniej wznawianych zespołów. Ten wyjątkowo znany zespół podbił krytyków swym niesamowitym podejściem do koncertów i niesamowitymi tekstami.