przewodnik

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/klubfiesta.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Bangkok propozycje, Dubaj najlepsze oferty

Bangkok
Autor: DCWG
Źródło: Tajlandia, Bangkok
Jesienne zimne dni zachęcają do podróży w gorące regiony chociażby na kilka dni. To znakomity sposób na doładowanie akumulatorów na zimowy czas. Taką sposobność przynoszą oferty Bangkok last minute. Bangkok jest jednym z bardzo ekscytujących miast na świecie. Pora ciepła i sucha przypada na czas od listopada do lutego. Wtedy nieczęsto pada deszcz, a temperatury są dosyć wysokie, to optymalny czas do odwiedzenia kraju.

Pełne wrażeń wyprawy kajakiem

spływ kajakowy weekend
Autor: Wendy
Źródło: http://www.flickr.com
Jesień się wielkimi krokami, ale wciąż jeszcze jest dość ciepło i ładnie. Mimo, że wakacje minęły, to warto wykorzystywać ładne weekendy na relaks na świeżym powietrzu. Możliwości jest dużo, a jedną z najbardziej atrakcyjnych są spływy kajakowe. Rzek mamy w Polsce dużo, więc najczęściej nawet nie trzeba daleko jechać, aby tej przyjemności zaznać. Naturalnie najlepsze miejsca na kajaki to Mazury. Tam można znaleźć wiele pięknych dopływów, kipiących barwami zakamarków.

Powędkuj wśród fiordów - męska pasja

łowienie ryb
Autor: Rod Waddington
Źródło: http://www.flickr.com
Nie okłamujmy się, Polska nie jest właściwym miejscem dla ludzi, którzy preferują spędzanie wielu godzin na łowieniu ryb. Nasze akweny wodne nie słynną z szerokiego wachlarza odmian ryb, a ciężkie obostrzenia prawne mocno odstraszają fanów wędkarstwa.